Jak zrobić świąteczną choinkę z makulatury

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
23872 3

Choinka z makulatury to jeden z pomysłów na wykorzystanie starych magazynów i czasopism. Papierowa choinka występuje w wielu projektach i każdy ma inny sposób na jej wykonanie. Ten pomysł jest bardzo fajny, ponieważ wykorzystujemy stare magazyny, które tylko walają nam się gdzieś po pokoju. Zanim je wyrzucimy możemy z nich zrobić dobry użytek. 

Ozdoby świąteczne które można wykonać własnoręcznie to też pomysł i sposób na powrót do czasów waszego dzieciństwa, kiedy to papier, klej i nożyczki były najlepszą formą spędzania czasu i były to rzeczy z których można było wszystko zbudować. Po wielu latach sentyment zostaje i wystarczy zacząć wykonywać tą choinkę z papieru aby poczuć się znów jak kilkulatek. Papierowa choinka niech będzie jedną z wielu ręcznie zrobionych ozdób. Oprócz tego pomysłu poszukaj dalej a na pewno znajdziesz takie dekoracje świąteczne jak papierowe bombki, gwiazdki z papieru i ozdobne łańcuszki papierowe.

Zapraszam na facebook'owy fan page autorki poradnika: https://www.facebook.com/tuOulala


Składniki:

  • kolorowe magazyny
  • klej na gorąco
  • farba w spreju
  • koraliki
  • tasiemka

Do poradnika Jak zrobić świąteczną choinkę z makulatury przypisano następujące tagi:

gadżety ozdoby świąteczne ozdoby z papieru dekoracje świąteczne choinka z papieru papierowa choinka choinka z papieru instrukcja choinka papierowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić świąteczną choinkę z makulatury skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...