Jak zrobić sznurkowy obraz 3D

Poradnik dodany przez: zoleska33
7793 0

Zajrzyj na Facebook i Instagram: Iwiwaszadziwi

Kolejny Film z serii tanie domowe DIY, do którego wykonania potrzebujecie 3 materiałów: sklejki, sznurka i gwoździ! I kto powiedział, że technika nie jest przydatna i zdecydowanie ułatwia Wam życie? Dzięki niej możecie stworzyć takie fajne gadżety do domu, którymi będziecie mogli się pochwalić przed znajomymi. 

Mogą to być też bardzo fajne pomysły na prezent. Taki prezent DIY, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Jak na przykład pomysł na prezent dla dziewczyny, a to po prostu obraz ze sznurka

Projekt jest bardzo prosty, gdyż do wykonując go nie potrzebujemy zdolności technicznych, jedynie wbijanie gwoździ może okazać się problemem- ale i z tym można sobie poradzić. Zachęcam was do zrobienia własnej wersji, gdyż gwarantuję wam, że nie będzie gościa w waszym domu, który nie zawiesi oka na takiej ozdobie. Szablony i pomysły można bez problemu znaleźć w internecie, wiec stopień trudności i skomplikowania waszego project ogranicza tylko wasza wyobraźnia..... lub tak jak u mnie- cierpliwość :) Obraz taki można powiesić na ścianie lub postawić na meblach- u mnie zdobi komodę. Do dzieła!!!!!!

Do poradnika Jak zrobić sznurkowy obraz 3D przypisano następujące tagi:

technika gadżety do domu pomysły na prezenty prezent diy pomysł na prezent dla dziewczyny obraz ze sznurka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić sznurkowy obraz 3D skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...