Jak zrobić torebkę - słodkie akcesoria dla córeczki

Poradnik dodany przez: Darkiri
1588 0

Szukasz niebanalnego, niesztampowego prezentu dla swojej córeczki? A co Ty na to, żeby zrobić go samodzielnie, według projektu diy, zamiast kupować ze sklepu? Na zamieszczonym powyżej materiale filmowym prezentujemy, w jaki sposób wykonać prezent dla dziewczynki 8 lat. Ładna i funkcjonalna torebka ucieszy i każdą dziewczynkę i w pełni zaspokoi jej potrzeby. Mała torebka zrobiona przez mamę będzie jej towarzyszyła podczas wszystkich wyjść na urodziny czy przyjęcia szkolne! Nie ma nic cenniejszego dla dzieci niż prezenty dawane prosto z serca!
Potrzebujesz: pistoletu oraz kleju do klejenia na gorąco, kawałków tkanin, tektury, zamków błyskawicznych o dopasowanym rozmiarze, łańcuszka, nożyczek, ołówka i odrobiny wolnego czasu by wyczarować z tego najcenniejszy gadżet każdej małej ślicznotki. Nie ma potrzeby, byś używała maszyny do szycia, więc jeśli szycie na maszynie to dla Ciebie czarna magia - to jeden problem z głowy. Zobacz na filmie, jakie kroki po kolei zastosować, oraz na co zwrócić szczególną uwagę przy tworzeniu takiej torebki.
Jeśli zastawiasz się, czy torebka na prezent dla dziewczynki 8 lat to dobry pomysł, nie trać ani chwili dłużej. To doskonały pomysł: nawet mała dziewczyna chce posiadać ładne i funkcjonalne gadżety, które umilą jej codzienne funkcjonowanie w szkole, na zakupach czy spotkaniu u przyjaciółek.
Wkładając serce w wykonanie prezentu, pokazujemy także dziecku, że zależy nam na nim oraz uczymy go postaw proaktywnych, ściśle związanych ze sprawczością, co przekłada się na kształtowaniu w dziecku postawy przedsiębiorczości. Zdecydowanie warto poświęcić kilka chwil na wykonanie tego prezentu!

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak zrobić torebkę - słodkie akcesoria dla córeczki przypisano następujące tagi:

gadżety torebki diy dla dzieci mała torebka prezent dla dziewczynki 8 lat

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić torebkę - słodkie akcesoria dla córeczki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...