Jak zrobić trzy całkiem zaskakujące rzeczy prawie z niczego

Poradnik dodany przez: krilan1995
7072 0

Nie wiecie co robić w domu, a lubicie czasami pomajsterkować? O to parę pomysłów na nudę, do których wykonania nie potrzeba nic więcej niż paru przedmiotów codziennego użytku, które zawsze mamy pod ręką, a do tego wszystkie pomysły są proste w wykonaniu i są na prawdę przydatne. Takie proste majsterkowanie to fajna zabawa szczególnie, gdy nie musimy kupować specjalistycznych sprzętów i składników, a za to możemy użyć paru niepozornych przedmiotów i nadać im nowe zastosowanie czy też odświeżyć ich przydatność.

Do wykonania pokazanych tutaj tanich gadżetów potrzebne nam będą takie banały jak zapalniczka, drewniane klamerki, kawałki z plastikowych butelek czy antenka ze starego radia. Większość z tych przedmiotów można też zastąpić innymi rzeczami, w niektórych sposobach na przykład zamiast klamerki użyć klipsu biurowego lub czegoś innego co działa w podobny sposób. Dlatego też czasami warto poszperać chwilkę w internecie bo może akurat na te graty, które właśnie chcemy wyrzucić do kosza, znajdziemy jakiś ciekawy sposób.

Lifehacki jakie pokazano na tym filmiku to na przykład awaryjny pistolet do kleju, który przydaje się kiedy nie chcemy zabierać ze sobą całego wielkogabarytowego osprzętowania - to proste, wystarczy klamerka, zapalniczka, jakiś element łączący dwa wcześniej wymienione przedmioty i gotowe! Niskobudżetowy pistolet do kleju gotowy w zawrotnym tempie. Polecam wypróbować wszystkie pokazane sposoby.

Więcej takich lifehacków i pomysłów na tanie gadżety znajdziecie na tych dwóch kanałach:
https://www.youtube.com/channel/UC0wLlx1ctUANvODNzx8jl7A
https://www.youtube.com/user/5SposobowNa 

Do poradnika Jak zrobić trzy całkiem zaskakujące rzeczy prawie z niczego przypisano następujące tagi:

gadżety pomysły na nudę co robić w domu lifehacki proste majsterkowanie tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić trzy całkiem zaskakujące rzeczy prawie z niczego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...