Jak kupować tanie rzeczy - 4 gadżety do komputera z Chin

Poradnik dodany przez: 99problems
4775 4

Oto cztery rzeczy, które można kupić bardzo tanio np. z AliExpress. Czy warto w ogóle rozpatrywać takie oferty? No wiadomo, że bez sprawdzenia można się łatwo naciąć na coś naprawdę kiczowatego i gównianego ale jeśli już ktoś przedstawia takie rzeczy, to łatwiej podjąć decyzję. I tutaj do akcji właśnie wkracza ten film. Tanie gadżety z Chin w tematyce komputerowej i cztery propozycja. Czyli co my tutaj mamy:

Organizer na płyty CD lub DVD. Co prawda płyty już wyszły (albo już wychodzą) z użycia ale to nie zmienia faktu, że jeszcze na pewno macie sporo przydatnych płyt (np. z grami) które ciągle gdzieś się walają po szafach i szufladach. Taki organizer po prostu wam pomoże. Szału nie ma ale jako praktyczna rzecz, to się sprawdzi.

Mysz komputerowa - no tutaj sprawa trudna do oceny, ponieważ myszy komputerowych jest wszędzie bez liku. Ale ta jest po pierwsze tania a po drugie ... całkiem ciekawa. Zobaczcie i oceńcie sami.

Podkładka pod myszkę komputerową lub jak kto woli podkładka na biurko - tego też jest pełno ale za tak niską cenę, to przy okazji zamówienia można się zdecydować. Poza tym całkiem nieźle się sprawuje, co zobaczycie w filmie. 

Słuchawki - tutaj przede wszystkim rządzi cena. Bo jeśli chcecie mieć słuchawki, które genialnie przekazują dźwięk to nie tędy droga. Ale jeśli potrzebujecie czegoś taniego i zwykłego to jest to jakaś opcja. 

Rzeczy oczywiście nie są najwyższej jakości ale pamiętajcie, że to tylko propozycje i z Chin możecie ściągnąć sobie praktycznie wszystko. Po prostu dużo czasu zajmuje samo szukanie. 

Pozdrawiam serdecznie i miłych i owocnych znalezisk życzę

Do poradnika Jak kupować tanie rzeczy - 4 gadżety do komputera z Chin przypisano następujące tagi:

podkładka słuchawki gadżety mysz komputerowa podkładka na biurko

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak kupować tanie rzeczy - 4 gadżety do komputera z Chin skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...