Jak zrobić trzy fajne rzeczy do zabawy

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gadżety
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 10.04.2018 / 11:00
  • Odsłony: 1 554
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

krilan1995

Do poradnika jak zrobić trzy fajne rzeczy do zabawy przypisano następujące tagi:

Jeżeli jeszcze nie wiemy, co można robić w domu, warto skorzystać z kilku interesujących inspiracji, jakie przedstawiono na powyższym filmiku. Są to pomysły ciekawe i proste do wykonania, w dodatku nie potrzeba do nich żadnych specjalistycznych narzędzi.

Pierwszym diy, który został zaprezentowany jest domowej roboty bączek z nakrętki po napoju, pinezek i drewnianego patyczka oraz kawałka sznurka. Przy odpowiednim ich zestawieniu można otrzymać obracający się bączek. W ten sposób można przygotować także inne gadżety – wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Kolejnym pomysłem z serii diy jest bumerang wykonany z plastikowych owijek. Należy wyciąć odpowiednie kształt, zagnieść końcówki oraz zamocować je we właściwych miejscach, a następnie oczyścić całość z pozostałości po markerze.

Ostatnim interesującym projektem jest wyrzutnia. Wykonana z butelki po coli, kilku zapałek i papierowych stożków, stanowi idealne narzędzie do zabawy, które przypadnie do gustu każdemu amatorowi diy oraz gier komputerowych.

Takie projekty są nie tylko ciekawe i pozwalają zabić czas, ale też dają okazję do rozwijania własnej kreatywności na to, jak wykorzystać sprzed codziennego użytku w bardzo nietypowy sposób. Dzięki temu można wykonać fajne rzeczy dodatkowo rozwijając hobby, jakim jest majsterkowanie.

Ten filmik można też polecić tym, którzy lubią eksperymentować i nie za bardzo wiedzą, co można robić w domu, zamiast nudzić się i bez entuzjazmu przerzucać kanały albo grać po raz kolejny w tę samą grę, gdy za oknem po raz kolejny nie dopisuje pogoda. Wystarczy paczka zapałek, napój gazowany, trochę taśmy, kawałek papieru i plastiku, żeby móc postrzelać do puszek z podręcznej wyrzutni. 

Kategoria: Gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić trzy fajne rzeczy do zabawy skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków