Jak zrobić uniwersalny uchwyt 1/4" do kamery lub aparatu

Poradnik dodany przez: 343gresiak
9566 0

Uwaga - na początek mała informacja. Po raz pierwszy użyłem green screen'a i tak zafajdanego funkcjami programu (trochę na green screenie szumi obraz ale to wszystko jest do ogarnięcia), więc jeśli podoba Ci się taki typ filmików LIKEnij i zostaw komentarz.

A poradnik będzie dla tych co lubią nagrywać aparatami i kamerami a dokładniej będzie to sposób na wykonanie uniwersalnego uchwytu do kamery, czyli takie swego rodzaju specjalne mocowanie kamery lub aparatu. To taki pomysł z którego na pewno często będziecie korzystać. Nie jest to nic mocno trudnego do zrobienia, szczególnie kiedy już zbierzecie potrzebne do tego projektu materiały (spoko, ich nie ma tak dużo i nie potrzebujecie specjalnych sprzętów majsterkowych)

Tak czy inaczej uchwyt do zamontowania kamery warto zrobić a już na pewno warto sprawdzić pomysł i ocenić go nawet bez jego samodzielnego wykonania. No dobra, koniec chwalenia się, czas zaprosić was do oglądania.  

Muzyka użyta w tym poradniku to: The Builder - Kevin MacLeod

Do poradnika Jak zrobić uniwersalny uchwyt 1/4" do kamery lub aparatu przypisano następujące tagi:

aparaty i kamery green screen nagrywanie filmów aparatem uchwyt do kamery mocowanie kamery uchwyt do zamontowania kamery

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić uniwersalny uchwyt 1/4" do kamery lub aparatu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...