Jak zrobić wentylator z zasilacza komputerowego

Poradnik dodany przez: LoL44Demon
14833 0

Siemanko!

Ciepłe dni zbliżają się do nas wielkimi krokami. Na dworze skwar, temperatura staje się coraz to bardziej nieznośna. Jeżeli nasze miejsce pracy nie jest wyposażone w klimatyzację, to w szybkim czasie będzie tam po prostu gorąco. Dlatego dzisiaj chciałem Wam pokazać jak zrobić wentylator do biura. Do zrobienia naszego wentylatora na biurko będzie nam potrzebny zasilacz komputerowy, a także kilka podstawowych narzędzi, które każdy majsterkowicz znajdzie w swoim garażu, czy skrytce. 

Wiatraczek z zasilacza będzie od nas wymagał delikatnej sprawności i pewnych umiejętności manualnych, ale nie przejmujcie się. Każdy powinien sobie z tym bezproblemowo poradzić :). Dlatego moi drodzy cierpliwość to element pracy, który jest tutaj wymagany.

Jeśli nie poradzicie sobie z tym, bądź czegoś nie będziecie wiedzieli, to śledźcie ten wideo poradnik jak wykorzystać wentylator komputerowy, do zrobienia wentylatora z zasilacza komputerowego.

A teraz serdecznie Was zapraszam do oglądania i tworzenia takiego wentylatora na biuro w domowym zaciszu :). 

Do poradnika Jak zrobić wentylator z zasilacza komputerowego przypisano następujące tagi:

wentylator na biurko wentylator z zasilacza komputerowego wentylator do biura wentylator komputerowy wiatraczek z zasilacza

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wentylator z zasilacza komputerowego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...