Jak wykorzystać kartki świąteczne

Poradnik dodany przez: Lila
13835 0

Zajrzyj na Facebook I Instagram- IwiWasZadziwi Kolejny film z serii Tanie, Domowe DIY, Zrób to Sam - czyli porady domowe :) Filmik pokazujący jak wykorzystać stare kartki świąteczne do zrobienia zawieszek na prezenty i kartek na następny rok. Dekoracje z papieru to ciekawy temat ze względu na niski koszt ich wykonania. Jeśli tutaj jesteście, to znaczy, że pomysły DIY, które dzisiaj zobaczycie przypadną Wam do gustu. Wykorzystanie kartek świątecznych do zrobienia czegoś nowego, to naprawdę fajna rzecz, którą możecie wypróbować :).

Sposób wykonania zależny od zdolności plastycznych- moje są minimalne, wiec każdy z was będzie w stanie odtworzyć te pomysły. Jako ze wykorzystujemy kartki, które otrzymaliśmy, nie wydajemy pieniędzy I zaoszczędzamy sobie czas przed następną gorączką przedświąteczną. Pamiętajcie, ze w grudniu filmiki okazują się na kanale dwa razy w tygodniu i wszystkie poświęcone są tematyce bożonarodzeniowej.

Jeśli szukacie innych inspiracji świątecznych zapraszam ciepło do oglądania pozostałych projektów. Wszystkie filmy są ponumerowane i są oznaczone tekstem ‘Ozdoby bożonarodzeniowe, Zrób to sam!’ aby ułatwić wam szukanie.

Zajrzyj na Facebook I Instagram- IwiWasZadziwi Kolejny film z serii Tanie, Domowe DIY, Zrób to Sam pokazujący jak szybko zrobić tanie ozdoby na choinkę w 5 minut.

Sposób wykonania jest nieziemsko prosty, przy czym wykorzystujemy materiały które większość z nas ma w domu, wiec możne to być projekt na ostatnia chwilę. Pamiętajcie, że w grudniu filmiki okazują się na kanale dwa razy w tygodniu i wszystkie poświęcone są tematyce bożonarodzeniowej.

Jeśli te dekoracje nie są w waszym goście, zapraszam ciepło do oglądania pozostałych projektów. Wszystkie filmy są ponumerowane i są oznaczone tekstem ‘Ozdoby bożonarodzeniowe, Zrób to sam!’ aby ułatwić wam szukanie. Canon and Variation by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution license (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Artist: http://www.twinmusicom.org/

Do poradnika Jak wykorzystać kartki świąteczne przypisano następujące tagi:

porady domowe dekoracje z papieru pomysły diy stare kartki świąteczne wykorzystanie kartek świątecznych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać kartki świąteczne skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...