Jak zrobić własny klucz CS GO (chroma key)

Poradnik dodany przez: malinka89
9424 0

Gadżety to świetna rzecz. Dzięki nim nie tylko mamy lepsze i łatwiejsze życie, ale także możemy upodobnić się do swoich ulubionych postaci z gier, czy filmów.

Na prośbę mojego widza pokazuję jak zrobić klucz CS GO, czyli chroma key. Dziękuję za pomysł! :) Taki kluczyk może posłużyć graczom jako ciekawa ozdoba w postaci breloka. Jeśli nie macie pomysłu jaki prezent dla gracza CSa kupić, to ten myślę, że przypadnie mu do gustu. Będzie to też świetny prezent dla gracza komputerowego, niekoniecznie takiego, który rozpływa się na CSem. Jeśli jest gamerem to z pewnością zna ten tytuł. 

Oczywiście jeśli macie jakieś rady lub uwagi dotyczące projektu to piszcie w komentarzach-na pewno się przydadzą. Pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie ;) Pamiętajcie również ,że jest to tutorial i pokazuje on pomysł ,a to jak zrobicie i co pozmieniacie zależy od Was. Ale jeśli zastanawiacie się jaki prezent dla gracza będzie odpowiedni to śmiało korzystajcie. Życzę miłego oglądania i powodzenia! Twin Musicom: For Mimi – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: http://www.twinmusicom.org/

Do poradnika Jak zrobić własny klucz CS GO (chroma key) przypisano następujące tagi:

gadżety chroma key jaki prezent dla gracza prezent dla gracza cs prezent dla gracza komputerowego klucz cs go

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić własny klucz CS GO (chroma key) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...