Jak zrobić wycieraczkę z własnym tekstem?

Poradnik dodany przez: jusssi
4886 0

Oryginalność to podstawa! Chyba każdy z nas uwielbia gadżety, które swoim wyglądem zaskakują innych. Patenty DIY to doskonałe techniki zarezerwowane nie tylko dla hipsterów ;) Choć za ich pomocą można stworzyć niepowtarzalne gadżety do domu lub części garderoby, które będą niespotykane. 

Film, który prezentujemy w poście to dobry internetowy poradnik przedstawiający pomysł na innowacyjny gadżet do domu. A raczej... przed dom ;) gdyż prezentujemy patent na wycieraczkę! Pomysły do domu zawsze idealnie sprawdzają się, aby zaskoczyć gości. Technika, którą wykorzystała autorka jest bardzo szybka do zastosowania! Zalicza się ona do rzeczy do zrobienia w domu, które można przygotować w łatwy  i przystępny sposób! Na filmiku pokazana jest wycieraczka z napisem, która może zostać wykonana na wiele sposobów. Wycieraczki do domu to element wystroju, który widzi każdy, gdyż znajdują się przed wejściem do mieszkania. Zaskocz wszystkich odwiedzających niesamowitym gadżetem, który nada nowy wymiar dla twojego mieszkania. Pomysł jest przystępny i łatwy w wykonaniu - może być świetną formą na kreatywne spędzanie czasu dla całej rodziny!

 

Lubisz oryginalne rzeczy? Lubisz sam tworzyć dekoracje do domu? My też! Dziś przedstawiamy pomysł na zrobienie oryginalnej wycieraczki do butów. Wystarczy zwykła najtańsza wycieraczka i farba do tkanin (taka farba nie będzie zostawała na butach podczas wycierania) i pomysł na jej dekorację :) Nasz wybór padł na niebieski (homebookowy) kolor i napis z przymrużeniem oka ;) Jak Ci się podoba? :) Duży wybór wycieraczek: http://www.homebook.pl/produkty/wycieraczki

 

Do poradnika Jak zrobić wycieraczkę z własnym tekstem? przypisano następujące tagi:

technika gadżety do domu pomysły do domu rzeczy do zrobienia w domu wycieraczka z napisem wycieraczki do domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wycieraczkę z własnym tekstem? skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...