Jak zrobić wypasione łóżko - spanie w jeepie

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4836 0

Komu z nas nie marzyło się kiedyś spać w aucie. Choć nie najlepiej się to kojarzy większości osób, to jednak dzieci znajdują w takiej czynności prawdziwą zabawę. Dlatego też 5 sposobów na przygotowało dla wszystkich majsterkowiczów projekt, dzięki któremu nasze dzieci będą mogły spać w jeepie we własnej sypialni.

Takie łóżko samochód to projekt, który pochłonie trochę domowego budżetu, jednak zadowolenie pociechy i satysfakcja z jego wykonania z pewnością będą dla nas odpowiednią zapłatą za poświęcony czas. Takie meble dziecięce możemy wykonać samodzielnie, ponieważ zaprezentowana na filmiku instrukcja pozwala nam na przygotowanie wszystkich elementów. Dzięki temu będziemy w stanie stworzyć jeep marzeń dla naszego dziecka, a także naszych własnych, choć niewątpliwie trochę spóźnionych.
To doskonałe łóżko młodzieżowe, które sprawia, że dzieci mają ochotę w nim spać, a śnią się im same ciekawe sny. Dlatego też nie powinniśmy się wahać i zabrać za wykonanie tego projektu, jeżeli mamy niezbędne narzędzia. Materiały znajdziemy w Castorama Polska w przystępnej cenie, dlatego też nic nie stoi nam na przeszkodzie do samodzielnego wykonania takiego łóżka.
Meble dziecięce z pewnością są jednym z tych produktów, który nigdy się nie starzeje, dlatego też możemy ze spokojem wybrać nieco większe rozmiary, żeby naszego dzieci mogło dłużej cieszyć się ze swojego nowego jeepa. Instrukcja jest na tyle prosta, że nawet bez doświadczenia będziemy w stanie sprawić taki wyjątkowy prezent gwiazdkowy bądź urodzinowy. To technika przeznaczona dla wszystkich tych, którzy posiadają pasję i chęć, ale nie koniecznie umiejętności.

Składniki:

  • Szablon do wycięcia płyt:
  • https://files.castorama.pl/solowka/2018/10/26/lozko-podroznika.zip

Do poradnika Jak zrobić wypasione łóżko - spanie w jeepie przypisano następujące tagi:

technika 5 sposobów na castorama polska łóżko samochód łóżka młodzieżowe meble dziecięce jeep

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wypasione łóżko - spanie w jeepie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...