Jak zrobić zabawkę - wrzucanie kulki do kubka

Poradnik dodany przez: varix
14998 0

Witajcie w trzecim odcinku serii zrób to sam - zabawki. W dzisiejszym filmiku chciałbym zaprezentować Wam, jak wykonać samodzielnie bardzo prostą zabawkę dla dzieci polegającą na wrzucaniu kulki do kubka.

Moja zabawka DIY (z angielskiego Do It Yourself, czyli zrób to sam) to świetny przykład na to, jak mając pomysł na zabawę można wykonać coś z niczego. Moja zabawka dla dzieci nie wymaga ani majsterkowych zdolności, ani skomplikowanych narzędzi, czy drogich materiałów. Do jej wykonania wystarczą nam kubeczek po jogurcie, sznurek, taśma klejąca, nożyczki, kartkę papieru i kawałek folii. Przedmioty, które będą potrzebne do naszej zabawki DIY znajdziecie bez problemu w większości domów.

Ten pomysł na zabawę część z Was może pamiętać jeszcze z dzieciństwa, ponieważ tego typu gry i zabawy były popularne już w PRL-u. :) Zapraszam do śledzenia mojego kanału, gdzie znajdziecie znacznie więcej filmików z pomysłami na domowe zabawki, które bez większego trudu będziecie w stanie wykonać samodzielnie. 

Do poradnika Jak zrobić zabawkę - wrzucanie kulki do kubka przypisano następujące tagi:

gadżety zabawa dla dzieci pomysł na zabawę gry i zabawy zabawka diy wrzucanie kulki do kubka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić zabawkę - wrzucanie kulki do kubka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...