Jak zwalczyć stres przed kamerą

Poradnik dodany przez: KapustaMajestatu
14927 0

Stres przed kamerą dotyczy bardzo wielu osób. Większość z nas stresuje się kiedy w pobliżu jest kamera a kiedy mamy występować bezpośrednio przed nią, to już w ogóle zaczynamy panikować. Stres przed kamerą nie jest czymś niezwykłym. Jednak w dobie masowego przekazu wideo, raczej powinniśmy się na dobre oswoić z kamerą. szczególnie kiedy chcemy spróbować nagrywać własne filmy na YouTube lub na inny serwis wideo. 

Jak występować przed kamerą to zestaw porad i wskazówek dzięki którym szklane oko nie będzie Cię peszyć a Ty będziesz mógł się zachowywać swobodnie i będziesz mógł być sobą lub będziesz mógł przyjąć zaplanowany typ postaci. Nienaturalne zachowanie przed kamerą od razu widać i widzowie szybko zobaczą, że udajesz i np. starasz się na siłę. Dlatego trzeba ćwiczyć praktykę i oswajać się z kamerą. Jednym pójdzie to szybciej innym wolniej. Ale na pewno warto. 

Gorąco zachęcam wszystkich do lajkowania, komentowania i subskrybowania mojego kanału. Możecie też skontaktować się ze mną za pomocą maila: [email protected]

Do poradnika Jak zwalczyć stres przed kamerą przypisano następujące tagi:

kursy i szkolenia rozwój osobisty pewność siebie stres przed kamerą jak występować przed kamerą zachowanie przed kamerą

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zwalczyć stres przed kamerą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...