Solówka Abiego - Gra Kółko i Krzyżyk w wersji BIG

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
3465 0

Kółko i krzyżyk to jedna z najpopularniejszych gier, w którą każdy grał przynajmniej raz w życiu. Z tego filmu dowiesz się jak w prosty sposób wykonać ciekawą alternatywę dla tej tradycyjnej zabawy. Takie rzeczy z drewna to nie tylko świetna rozrywka, ale także interesujący dodatek do wystroju wnętrza i niebanalny gadżet, który można pokazać znajomych. Drewniana wersja kółko i krzyżyk to także świetna zabawka dla dzieci.

Do wykonania gry potrzebne będą deski sosnowe, kantówki, lakier, wkręty do drewna oraz czarna farba do drewna, dzięki której zrobimy symbole na kostkach do gry. Wszystkie czynności wykonany w przydomowym warsztacie przy użyciu podstawowych urządzeń. Zrób to sam i przekonaj się jak łatwo możesz stworzyć ciekawą grę. Film pokazuje dokładną instrukcję, opisując precyzyjnie wszystkie kroki niezbędne do ukończenia pracy. Gry dla dwóch osób to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Ta wersja tradycyjnej zabawy, sprawi że kółko i krzyżyk znowu staną się atrakcyjną formą zabawy. Technika pracy w przypadku tego projektu nie jest wymagająca, ani bardzo skomplikowana, jednocześnie pozwala stworzyć fajne rzeczy, które bez wątpienia dostarczą rozrywki dorosłym i dzieciom.

Film zawiera szereg ciekawych porad, dzięki którym wykonanie pracy stanie się proste i unikniemy popełnienia błędów. Jest to doskonały projekt również dla osób początkujących, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia w obróbce drewna. Dzięki przystępnym instrukcjom zawartym w tym filmie dowiesz się jak robić naprawdę fajne rzeczy z drewna we własnym warsztacie przy użyciu podstawowych narzędzi, których obsługa nie wymaga zaawansowanych umiejętności.

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Do poradnika Solówka Abiego - Gra Kółko i Krzyżyk w wersji BIG przypisano następujące tagi:

technika zrób to sam gry dla dwóch osób kółko i krzyżyk rzeczy z drewna fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Solówka Abiego - Gra Kółko i Krzyżyk w wersji BIG skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...