Stolik kawowy z szufladą #3 - szuflada z prowadnicami

Poradnik dodany przez: MebleTwojegoPomysłu
2479 0

W dwóch poprzednich częściach zostały szczegółowo pokazane kroki, jak wykonać stolik kawowy. Tym razem przychodzi czas na wykończenie projektu, tworząc szufladę. Będzie ona doskonale sprawdzała się w roli schowka na różnorodne przedmioty, jak i nieużywane ozdobny, które szybko można wyciągnąć, jeżeli zajdzie taka potrzeba.


Aby wykonać ten stolik do salonu, należy odpowiednio przyciąć i przygotować wszystkie elementu, a następnie je zmontować, starając się zachować dużą precyzję. Dzięki temu całość będzie idealnie do siebie pasować, zmniejszając ryzyko zniszczenia z biegiem czasu. Meble z drewna są niezwykle trwałe, jednak nawet najlepszy materiał nie będzie zdawał egzaminu, jeżeli jest nie właściwie wykorzystany.

Pomocne będzie zamiłowanie, jakim jest majsterkowanie, bo choć projekt ten nie jest trudny do wykonania, to potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i podstawowa wiedza odnośnie jego obsługi. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby metodę zrób to sam wykonać w domowym warsztacie, gdzie znajduje się podstawowy sprzęt stolarski.

Stolik kawowy z pewnością przyda się w każdym domu, zwłaszcza salonie, gdzie będzie idealnie dopełniał wystrój wnętrza. Wystarczy odpowiednio dobrana technika, aby stworzyć unikalny prezent dla ukochanej osoby czy z okazji rocznicy ślubu. Panie z pewnością ucieszą się z takiego upominku. Tym bardziej, jeżeli będzie to efekt metody zrób to sam.

W każdym domu powinien znaleźć się stolik do salonu, na którym można by było postawić kubek z kawą czy herbatą albo wazonik ze świeżymi kwiatami, które nadały by mu wrażenia świeżości i naturalności.

I jak Wam się podoba?

Do poradnika Stolik kawowy z szufladą #3 - szuflada z prowadnicami przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie zrób to sam stolik kawowy stolik do salonu meble z drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Stolik kawowy z szufladą #3 - szuflada z prowadnicami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...