Świetne pomysły na wystrój pokoju - 7 propozycji

Poradnik dodany przez: Tetryczny
4899 0

Technika DIY, czyli zrób to sam może nam posłużyć do pomysłowego wystroju pokoju. Dzięki wykorzystaniu inspiracji pokazywanych w powyższym filmie, możemy stworzyć niepowtarzalne dekoracje i gadżety do domu, które możemy wykorzystać w trakcie zabaw z dziećmi czy samodzielnego spędzania aktywnie czasu.
Do prezentowanych w powyższym filmie gadżetów do domu nie potrzebujemy wielkich nakładów finansowych – wystarczą pomysły i zużyte materiały, które znajdziemy w każdym domu, jak chociażby tradycyjne żarówki. Dzięki odcięciu w nich gwintów, możemy szklaną bańkę żarówek wypełnić na przykład kolorowymi lampkami choinkowymi i stworzyć w ten sposób pomysłową lampkę lub dodatkową dekorację świąteczną oświetlającą pokój. Z żarówki możemy też w prosty sposób przygotować magiczną kulę śnieżną. Do pustej szklanej bańki żarówki wsypujemy różnokolorowy brokat i wypełniamy ją wodą. Następnie zamykamy bańkę żarówki doklejoną do jej podstawy plastikową nakrętką i po potrząśnięciu żarówką uzyskujemy efekt kolorowych, wirujących płatków, stanowiących pomysłowy element wystroju pokoju.
Innym pomysłem na gadżety do domu prezentowanym w powyższym filmie jest skonstruowanie abażuru z plastikowych kubeczków do napojów, sczepionych ze sobą zwykłym zszywaczem do papieru. Duża kula, w środek której włożymy kolorowe lampki, po ich zapaleniu stworzy prawdziwie magiczny nastrój w domu. Prezentujemy także takie gadżety do domu, jak choinka wykonana z lampek choinkowych przyklejonych na ścianie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej czy papierowe wycinanki, którymi możemy ozdobić nasze drzewko lub szyby w oknach. 

Do poradnika Świetne pomysły na wystrój pokoju - 7 propozycji przypisano następujące tagi:

technika inspiracje diy gadżety do domu zrób to sam wystrój pokoju

Skomentuj poradnik

Poradnik Świetne pomysły na wystrój pokoju - 7 propozycji skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...