Dinner Party - Kilka serwetkowych trików

Dinner Party - Kilka serwetkowych trików

Serwetki na stole mogą być piękną ozdobą jeśli tylko będą odpowiednio ułożone. Pięknie złożone serwetki dodają efektu wizualnego, który stanowi dekorację pozwalająca wzbogacić przystrojony stół.

Krok 1

Pozycja 1-2 serwetkę rozkładamy i zaginamy rogi do środka.Pozycja 3 po odwróceniu serwetki powtarzamy czynność zagięcia rogów.Pozycja 4 delikatnie odwijamy rogi formując płatki jest to lilia.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak nauczyć się składania serwetek - serwetka w kieliszku

Krok 2

Kolejna propozycja to \"płomień\".Pozycja 1-2 z rozłożonej serwetki tworzymy trójkąt składając na pół.Pozycja 3-4 od brzegu do góry z serwetki robimy harmonijkę.Pozycja 5 uzyskaną harmonijkę zaginamy na pół.

Krok 3

 Odwracamy, wkładamy sztućce.Pozycja 1 wyciągamy serwetkę z opakowania i składamy ją na pół.Pozycja 2 rogi zginamy na dół nakładając warstwy na siebie.Pozycja 3 przewracamy zaginając boki na skos do środka i mamy kieszonki na sztućce.

Krok 4

Pozycja 1 serwetkę rozkładamy.Pozycja 2 zwijamy ją w wachlarz,zaginamy teraz na stronę drugą kilkukrotnie.Pozycja 3 wachlarz który powstał zaginamy w połowie wkładając do pustego kieliszka.

Krok 5

Pozycja 1-2-3- z serwetki zginamy dolną i górną krawędź na dół,układamy na skos nakładając warstwy na siebie.Pozycja 4-5 znowu zginamy na pół obie krawędzie.Pozycja 6-7 koniec zginamy w bok i owijamy w koło wierzchołka i mamy krawat na stole.

Krok 6

W prosty sposób można z serwetek papierowych czy też płóciennych zrobić dekorację stołu daje to niesamowity widok i podnosi estetykę całości.

Skomentuj poradnik

Poradnik Dinner Party - Kilka serwetkowych trików skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!