Jak dekorować dom jesienią

Jak dekorować dom jesienią

Jesień to najbardziej kolorowa pora roku. Wystarczy wybrać się do najbliższego parku, aby móc podziwiać mnogość kolorów wszystkich liści. Jesień nie musi kojarzyć się z szarością i smutkiem. Dlatego warto odmienić swoje wnętrze i przygotować je na radosne nadejście tej pory roku!

Krok 1

W okresie jesiennym nie jest trudne znalezienie w sklepie dyni. Kup kilka sztuk i porozkładaj je w domu. Tuż obok nich ustaw świeczki, orzechy, liście i kasztany. Na pewno stworzysz ciekawą, jesienną kompozycję. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zrobić napis na skrzyni

Krok 2

Przedstawię ciekawy pomysł na piękną, jesienną dekorację: kup średnią dynię, odetnij górę, a następnie wydrąż środek. Wnętrze dyni pokrop sokiem z cytryny i poczekaj aż wyschnie. Po tym, wetrzyj garść sody oczyszczonej we wnętrze dyni i włóż do niej podstawkę i umieść na niej doniczkę z chryzantemą lub innym jesiennym kwiatem.

Krok 3

Wybierz się na targ staroci albo do antykwariatu w poszukiwaniu starych, drewnianych elementów, które ocieplą twoje wnętrze. Rozglądaj się za drewnianymi kołami lub krzesłem bujanym, które następnie położysz tuż obok dyni lub innego jesiennego stroika. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dekorować dom jesienią skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków
  1. Awatar użytkownika laurka223

    laurka223

    Sep 22, 2013

    beznadzieja total