Jak zaaranżować dużą sypialnię

Jak zaaranżować dużą sypialnię

Jeżeli jesteś posiadaczem dużej sypialni, to możesz spokojnie przyznać, że jesteś szczęściarzem. Niemal każdy chciałby zasypiać i budzić się w przestronnym, dużym i wygodnym wnętrzu. Powstaje tylko pytanie: jak urządzić tak duże pomieszczenie i wykorzystać wolne miejsce?

Krok 1

Kieruj się zasadą, iż do dużych pokoi pasują duże i masywne meble. Tak więc zdecydowanie nie będą tam mile widziane delikatne i filigranowe mebelki. Sprawią one, ze wnętrze będzie wyglądać na zimne, puste i przytłaczające. 

Krok 2

Przy najdłuższej ścianie pokoju ustaw duże łóżko. Nie dość, że będzie się dobrze prezentować, to dodatkowo wy będziecie mieli wygodniej. Połóż na nim różnorodne poduszki. Współgrające ze sobą kolory i odmienne faktury dodadzą całości stylu.

Krok 3

Na przeciwległej do łóżka ścianie powieś duży telewizor, który zapewni wam rozrywkę w długie i leniwe niedzielne poranki. 

Krok 4

Boczną ścianę zagospodaruj na szafę.

Krok 5

Koło łóżka połóż z jednej i z drugiej strony kolorystycznie dobrany do koloru ścian dywanik. Wybieraj tylko te miękkie i puszyste. 

Krok 6

Jeżeli zostało Ci jakieś wolne miejsce, możesz wykorzystać je na stylowy mebel, o którym zawsze marzyłeś np. toaletkę lub szezlong

Krok 7

Przy oknach, w rogu lub w innym miejscu postaw ceramiczne donice ze świeżymi, zielonymi roślinami, które ożywią wnętrze. 

Krok 8

Nad łóżkiem powieś stylowe kinkiety, a między nimi obraz.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zaaranżować dużą sypialnię skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!