Jak ubrać choinkę.

Jak ubrać choinkę.

Co roku powtarzamy ten sam rytuał - ubieranie choinki. Trochę porad może potrzebnych? Ubieranie choinki to w wielu domach wspólnie spędzony czas. Warto tez sobie zaplanować jaki efekt końcowy chcemy uzyskać

Krok 1

Sprawdzamy co mamy w naszych kartonach w jakim stanie i czy sprawne (oświetlenie).Bombki w tamtym roku czyścimy z kurzu wkładając do kartonów tak aby szybciej szło nam teraz ubieranie.

Krok 2

Na podstawie naszych zapasów decydujemy się na styl z tamtego roku,lub podobny czy na coś całkiem nowego.Po pierwsze choinka sztuczna czy prawdziwa,należy rozpatrzyć za i przeciw.Sztuczna długo stoi i się nie sypie natomiast prawdziwa już po kilku dniach zacznie się sypać (prawdziwa pachnie,sztuczna nie)

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak stworzyć oryginalną bombkę z brokatem

Krok 3

Po ustawieniu choinki decydujemy czy dekoracje z tamtego roku na inny styl czy całkowicie zmiana dekoracji oraz oświetlenia.Jeżeli chcemy zmienić kolorystykę na nowo,kupujemy bombki,światełka i inne ozdoby na nasz wymyślony kolor, ubierając proporcjonalnie,małe ozdoby na górze a duże niżej, pamiętajmy pierwsze układamy światełka.

Krok 4

Choinka powinna być tak ubrana aby się podobała wszystkim domownikom, dlatego należy z nimi prowadzić konsultację co do typu, koloru oraz dekoracji.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ubrać choinkę. skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!