11 bardzo użytecznych pomysłów na 5 litrowe butelki

Poradnik dodany przez: Tetryczny
9065 0

Lato to czas, kiedy pijemy dużo napojów, dlatego też pozostaje nam po nich wiele pięciolitrowych butelek, z którymi nie do końca wiemy, co mamy zrobić. Skup plastiku wydaje się najlepszym rozwiązaniem, jednak jeżeli lubimy eksperymentować, to te life hacks zaprezentowane na filmiku, będą dla nas bardzo przydatne.

Każda taka butelka to idealny materiał na domowe modyfikacje. Wystarczy, że posiadamy odpowiedni pomysł, a możemy stworzyć ciekawą alternatywę dla kociej kuwety, rękawicy kucharskiej czy domowego zlewu. Wiedza, jak zrobić te wszystkie rzeczy, pochodząca z tego filmiku będzie dla nas użyteczna niezależnie od tego, czy pragniemy żyć oszczędnie i ekologicznie czy też zwyczajnie nie mamy nic lepszego do zrobienia w najbliższym czasie, a za dużo wolnych godzin spędzonych w domu.

Wszystkie te life hacks mają praktyczne zastosowanie w gospodarstwie domowym, stąd też polecane są do przygotowania również dla studenta. Zwłaszcza, jeżeli posiada on spore zapasy pięciolitrowych butelek, których musi się w najbliższym czasie pozbyć.

Plastikowa butelka może służyć, jako suszarka do naczyń, niedziałający kran czy też w roli poręcznego uchwytu reklamówki. Jeżeli brakuje nam pomysłu na wykorzystanie zbędnych materiałów gromadzących się w domu oraz wiedzy jak zrobić coś fajnego, ten filmik z pewnością będzie idealnym sposobem na zaradzenie temu problemowi.

Do wykonania takich projektów może posłużyć każdy rodzaj butelki pet, w której sprzedawane są wody mineralne w supermarketach bądź sklepach spożywczych. Wystarczy do tego dobrać podstawowe narzędzia i domowe majsterkowanie czas zacząć. 

Do poradnika 11 bardzo użytecznych pomysłów na 5 litrowe butelki przypisano następujące tagi:

butelka jak zrobić dla studenta life hacks butelki pet

Skomentuj poradnik

Poradnik 11 bardzo użytecznych pomysłów na 5 litrowe butelki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...