5 sposobów na ... FOLIE

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
8765 0

Siemanko! Wiecie, co łączy wypad do warzywniaka z misjami kosmicznymi NASA? Folia! Jest dosłownie wszędzie. Każdy jej używa, każdy ją stosuje, ale nie każdy docenia, a to ogromny błąd! Powinniśmy z całą powagą i zdecydowaniem docenić ten jakże użyteczny materiał.

Folia nie jest tylko taka jak ją widzicie. Istnieje wiele rodzajów i odmian, które możecie używać. Na przykład oklejanie auta też odbywa się przy użyciu folii. Różni się ona strukturą i wykonaniem, ale to dalej pozostaje FOLIA! Troszkę Wam dzięki temu zdradziliśmy elementy odcinka, ale co tam :).

Uwierzcie, że na oklejanie rzeczy folią mamy jeszcze sporo ciekawych patentów :). Sztuczny lód, stół do pokera, to tylko nieliczne z nich :). Technika ich wykonania jest tak naprawdę dowolna! Wszystko zależy od tego czego używacie i jaką wprawę macie w robieniu różnego rodzaju rzeczy, czyli całość zależy od Waszej zręczności!

 

Dziś mamy dla Was pięć patenciorów na wykorzystanie tego świetnego materiału. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że te patenty przydadzą się Wam w codziennym życiu, a dodatkowo, że stworzycie naprawdę niesamowite rzeczy dzięki nim. Chwalcie się w komentarzach co Wam wyszło i opiszcie cały przebieg budowy. Jeśli macie pytania, to piszcie je w komentarzach! :)

0:28 STÓŁ DO POKERA

2:24 TERMOTRANSFEROWY OBRAZEK

3:39 TABLICOWE DRZWI

4:53 SZTUCZNY LÓD

5:34 WĘŻOWY LANOS

 

 

Aftersceny: http://5sposobowna.tv/afterscenes/ep138/

Bejcownicy: https://www.facebook.com/groups/169987440018497/

Subskrybuj: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=5sposobowna

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

 

Do poradnika 5 sposobów na ... FOLIE przypisano następujące tagi:

technika sztuczny lód pomysły do domu stół do pokera oklejanie auta oklejanie rzeczy folią

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... FOLIE skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...