Jak zbudować lampę naftową z żarówki

Poradnik dodany przez: Radecki-XON
22472 3

Lampa naftowa albo tak bardziej odpowiednio pasująco, świeczka naftowa to ciekawy pomysł na wykorzystanie żarówki, najlepiej jakiejś starej. Żarówka będzie super wyglądać jako taka lampka naftowa i jedynym problemem a raczej trudnością jest odpowiednie przygotowanie żarówki. No chodzi o to aby nam nie pękła. Ale spoko, da się zrobić i zobaczycie w poradniku dokładniej o co chodzi. 

Przepalone żarówki będą najlepsze do tego zadania, no bo po co tracić nowe i sprawne? No chyba, że masz jakąś wypaśnie wyglądającą żarówkę to wtedy można ją przeznaczyć na ten cel. Wykorzystanie żarówki na ten sposób to tylko jeden z pomysłów ale mam nadzieję, że wam się spodoba. Co prawda lampki naftowe już nie są używane ale jako taki dekoracyjny element w stylu retro to nawet ciekawy patent. No i taka świeczka z żarówki będzie naprawdę długo się palić. Bardzo długo. Zapraszam do sprawdzenia jednego z pomysłów na to co zrobić z żarówek.

No i wbijacie też do autorów poradnika: https://www.facebook.com/AgemaNysa

Składniki:

  • Stara żarówka
  • Kombinerki
  • Śrubokręt
  • Kawałek sznurka
  • Nafta

Do poradnika Jak zbudować lampę naftową z żarówki przypisano następujące tagi:

technika lampa naftowa lampka naftowa stara żarówka przepalone żarówki świeczka z żarówki co zrobić z żarówek wykorzystanie żarówki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować lampę naftową z żarówki skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...