5 sposobów na ... genialną imprezę z kumplami

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4259 0

Zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to niebywała okazja do świętowania zwycięstw w gronie znajomych. Warto jednak poznać kilka sposobów, jak urozmaicić sobie czas między przerwami, a także jak przygotować się do wielkiego kibicowania.


Porady zawarte w tym filmiku przydadzą się nie tylko kibicom, ale też osobom, które lubią się spotkać w gronie znajomych. Gry i zabawy, jakie znalazły się w tym filmiku to propozycja dla dwóch lub więcej osób – w zależności od potrzeb i nastroju, jaki panuje po pierwszej połowie.

Jeżeli planujemy przygotowanie gry na dwie osoby potrzebne będą plastikowe kubeczki i piłeczki pingpongowe. Zasady są bardzo proste, a przyjemność płynąca z rywalizacji niezastąpiona. Do wspólnej gry ze znajomymi przygotować należy więcej miejsca i kilka dodatkowych materiałów. Najlepiej, żebyśmy mieli do dyspozycji boisko z murawą.

Jednak gry i zabawy to nie jedyne propozycje. To również przekąski, którymi można się zajadać w trakcie kibicowania. Świetnym pomysłem są trybuny i boisko piłkarskie, w którym umieszczane są chrupki i dipy, a na zewnątrz małe, pocięte na pół kanapki. Inną propozycją jest tort dla faceta złożony z pizz w kształcie piłki do nogi.

Wszystkie te porady pomagają poczuć stadionową atmosferę, zwłaszcza tym, którzy nie mają okazji do odwiedzenia stadionów na żywo. Właśnie wtedy slogan kibicujemy nabiera pełniejszego wymiaru i oddaje całego ducha narodowo-piłkarskiego. Nawet jeżeli nią mamy prawdziwej szansy na rozłożenie szalików i flag w trakcie gry reprezentacji, możemy to zrobić oglądając ich mecze na żywo.

Składniki:

  • KUBKOWA DMUCHANKA 0:39
  • STADION PRZEKĄSEK 1:37
  • - shemat: https://5sposobowna.tv/resources/warka/ep004/schemat-boisko.png
  • PIWNA TACZKA 3:10
  • PIŁKARSKI ŚLIZG 5:16
  • TORT Z PIZZY 6:34

Do poradnika 5 sposobów na ... genialną imprezę z kumplami przypisano następujące tagi:

porady gry i zabawy gry ze znajomymi gry na dwie osoby tort dla faceta kibicujemy

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... genialną imprezę z kumplami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...