Jak łączyć ze sobą wzory i kolory

Poradnik dodany przez: EmiFra
13085 0

Cześć, witajcie w mojej serii poradnikowej poświęconej stylizacji wnętrz. W dzisiejszym odcinku pokażę Wam, jak można fajnie wystylizować kanapę łącząc kolory i wzory w pokoju. Może i brzmi to skomplikowanie, ale tak naprawdę wystarczy, że będziecie trzymać się czterech podstawowych zasad o których mówię w tym filmiku.

Łączenie barw w jednym pokoju może znacznie wpłynąć na wystrój Waszych pomieszczeń. Mam dla was dzisiaj kilka porad, dzięki którym łączenie kolorów stanie się znacznie prostsze. Zobaczcie jak połączyć kolory w pokoju w taki sposób, aby wystylizować kanapę. Przekonaj się sam, jak łączenie kolorów w mieszkaniu może wnieść powiew świeżości do Twoich wnętrz. Jak pewnie widzisz w moim filmie łączenie barw w jednym pokoju tak, aby nadać mu nowy wyraz, wcale nie musi oznaczać remontu, czy malowania ścian. Często wystarczy prosta stylizacja kanapy za pomocą poduszek, czy inne drobne gadżety.

 Macie jakieś pytania dotyczące łączenia kolorów, bądź stylizowania kanapy? Czekam na Wasze problemy oraz uwagi:)

Do poradnika Jak łączyć ze sobą wzory i kolory przypisano następujące tagi:

porady łączenie kolorów łączenie barw w jednym pokoju łączenie kolorów w pokoju łączenie kolorów w mieszkaniu stylizacja kanapy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak łączyć ze sobą wzory i kolory skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...