5 sposobów na ... UŁATWIENIE SOBIE ŻYCIA #16

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
7113 0

WEJDŹ NA KANAŁ "PIĘCIOBÓJ - REAL LIFE GAMES" https://www.youtube.com/channel/UC5F9BDRu_sv7jFSn82ulTXg

Aftersceny: https://youtu.be/ZvYyCq8sRIg

Bejcownicy: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/

Subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCLcxQ8h1PX3WgLdgnJHcCxg?sub_confirmation=1

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

CZYSTE ZABAWKI DO KĄPIELI 1:27

DOMOWY UCHWYT DO PAPIERU ŚCIERNEGO 2:36

BIWAKOWE MYDŁO W PAPIERZE 3:25

SELFIE Z PSIAKIEM 4:12

MIESZADŁO DO FARB 4:54

Szukasz life hacks, tak, by ułatwianie sobie życia stało się Twoją domeną? Zwróć uwagę na porady, przygotowane przez ekipę Spryciarze. pl z nowym kanałem Pięciobój. Chłopaki przygotowali pięć sposobów na to by szybko stawić czoła wyzwaniom dnia codziennego. Są naprawdę fajne rzeczy, każdy lifehack, prędzej czy później, Ci się przyda.
Jeśli masz w najbliższej rodzinie bobasa lub jesteś świeżo upieczonym tatusiem, wiesz, że kąpiel niemowlęcia wymaga wielu zabawek, które zajmują jego uwagę, niestety - są też podatne na powstawanie wewnątrz grzyba lub pleśni. Jeśli chcesz tego uniknąć, wytrzyj dokładnie zabawki do sucha, wysusz środek suszarką i zaklej dziurkę klejem na gorąco. Wilgoć i zarazki już się nie przedostanie!
Korzystasz z papieru ściernego, a nie chcesz uruchamiać szlifierki? Wytnij klocek, tak by jego boki schodziły się do góry. Przyklej po obu stronach klips biurowy, poczekaj jak wyschnie. Pozostaje jeszcze tylko umieścić w klipsach arkusz papieru ściernego i szlifować, szlifować!
Wybierasz się na biwak? Zrób sobie mydło w papierku! Na białą kartkę A4 nalej ulubione mydło w płynie, rozsmaruj po arkuszu i poczekaj, aż wyschnie. Potnij na malutkie części i gotowe!
Jesteś właścicielem czworonoga i marzysz o wspólnym, dobrym selfie? Na uszy klipsa biurowego nałóż gumkę recepturkę, a potem umieść między nimi piłeczkę tenisową. Umieść telefon w nakładce i już możesz zrobić sobie super zdjęcie z psiakiem. Piłeczka pozwoli skupić uwagę zwierzaka w jednym punkcie i dzięki temu zdjęcie nie wyjdzie rozmazane.
Szykuje się małe malowanie? Przygotuj mieszadło do farb! Obetnij 20 cm wąskiego drewnianego wałka i naciągnij na nie trzy zipperki i obetnij ich końce, tak by zostały około 2 cm. Zabezpiecz je gorącym klejem, poczekaj jak wyschnie i korzystaj!
Te dobre rady zaoszczędzą Twój czas, energię i pieniądze!

Do poradnika 5 sposobów na ... UŁATWIENIE SOBIE ŻYCIA #16 przypisano następujące tagi:

porady lifehack life hacks ułatwianie sobie życia fajne rzeczy dobre rady selfie

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... UŁATWIENIE SOBIE ŻYCIA #16 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...