5 tanich gadżetów które każdy może sam zrobić

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5610 0

Nasze social media: http://5sposobowna.tv/social

Co można robić w domu? Oczywiście, fajne rzeczy i zajebiste gadżety, które sprawiają tym większą przyjemność i satysfakcję, że zostały wykonane przez nas samodzielnie. Wystarczy odrobina pomysłowości i umiejętności majsterkowania, aby stworzyć gadżety, które pokazujemy w powyższym filmie. Zrób to sam i zaskocz swoich najbliższych, zaczynając od kotów…

Pierwszym prezentowanym gadżetem jest bowiem zabawka dla kota. Wiadomo, nasi futrzaści przyjaciele wymagają aktywności i zabaw, aby nie nudziły się zbytnio w czasie naszej nieobecności w domu. Prosta zabawka dla kota stworzona została w kształcie pudełka z wywierconymi w niej otworami, pod którymi naklejony został arkusz bristolu naciętego dookoła. Do tego wystarczy przygotować drewnianą fajkę, do której doczepiamy kawałki sznurowadeł, które zainteresują kota i wsuwając fajkę w pudełko i wywiercone w nim otwory otrzymujemy interesującą i w dodatku prostą do wykonania zabawkę dla kota.
Do prezentowanych w powyższym filmie zajebistych gadżetów należą też: drewniana kusza na piłeczki ping-pongowe, z którą możemy umilać sobie długie zimowe wieczory, zestrzeliwując obrane cele – oczywiście nie ludzi ani zwierzęta; wyjątkowo tanie w wykonaniu gadżety dla osoby obdarzonej dużym poczuciem humoru, której podarujemy korkowe zatyczki do… miejsca niewymawialnego; drewniana podstawka do garnków lub gorących talerzy dla miłośników gotowania i przygotowywania pysznych potraw, a także pomysłowy gadżet dla wielbicieli nowoczesnych technologii – pendrive wykonany ze starego kabla USB, uciętego w połowie tak, aby przypominał zepsute urządzenie. Nasze gadżety wykonane metodą zrób to sam zapewnią Wam popularność wśród znajomych i nieco zabawy dla wszystkich.

Basza mistrzowska grupa na fejsie: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/

Składniki:

  • ZABAWKA DLA KOTA 0:37
  • - wymiary 30x30x8cm
  • PISTOLETOWA KUSZA 1:48
  • KISZKOWA ZATYCZKA 2:57
  • KUCHENNA PODSTAWKA 3:56
  • GADŻET DLA GEEKA KOMPUTEROWEGO 5:18

Do poradnika 5 tanich gadżetów które każdy może sam zrobić przypisano następujące tagi:

gadżety zajebiste zrób to sam zabawka dla kota fajne rzeczy co można robić w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 tanich gadżetów które każdy może sam zrobić skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...