Jak ułatwić sobie życie – 5 prostych trików

Poradnik dodany przez: Cress6
5211 0

Jeżeli posiadamy żyłkę do majsterkowania z całą pewnością lubimy tworzyć nowe gadżety, które przydają się codziennych czynnościach, jak mini-latarka przymocowana do nożyczek ułatwiająca proste cięcie nawet w ciemności czy żarówka wykonana ze słoika po Nutelli. Zawarte na filmiku porady pozwolą nam na przygotowanie tych wszystkich przyrządów z materiałów dostępnych w garażu albo domowym warsztacie.
Pomocne w tym wypadku lifehacki sprawdzą się również w innych projektach, warto więc spróbować samodzielnie skonstruować takie tanie gadżety, aby następnie móc eksperymentować z podobnymi rozwiązaniami. W każdym domu majsterkowicza nie powinno brakować takich eksperymentalnych wynalazków.
Powyższy DIY podpowiada również, jak wykonać samodzielnie dmuchany pisak, który będzie zostawiał drobne, rozproszone ślady na kartce papieru. Wśród zaprezentowanych life hacks znajdziemy także sztuczne ognie na końcach wiertarki, które robią zdumiewające efekty w ciemności.
Jeżeli więc mamy wolną chwilę do zagospodarowania i chcemy spróbować czegoś nowego, powinniśmy obejrzeć ten filmik oraz porady jak stworzyć efektowny i niedrogi sprzęt we własnym domu. Ponadto wszystkie te gadżety mają praktyczne zastosowanie, stąd też przydadzą się w wielu codziennych sytuacjach – latarka na nożyczkach czy rozpylający pisak będą świetną zabawą dla dzieci, a domowa żarówka jako tani gadżet wykonany z resztek znalezionych w garażu będzie imponował pomysłowością i wiedzą odnośnie praw fizyki i współczesnej techniki.
Wszystkie te DIY są łatwe do naśladowania, dlatego też poleca się je nawet osobom bez doświadczenia czy wiedzy, ale lubiącym eksperymentować i konstruować od zera coś nowego własnymi rękami.

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 5 prostych trików przypisano następujące tagi:

porady gadżety diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 5 prostych trików skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...