Do Dzieła - Ozdoby Świąteczne

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
6759 0

Siemanko! Święta już za pasem. Przed nami ostatnie dni przygotowań. Jeśli w tym całym szale wygospodarowaliście jeszcze chwilę czasu, to mamy dla Was kilka kolejnych patentów na niesamowite ozdoby świąteczne i oczywiście ozdoby na choinkę. Oglądajcie dekoracje na święta, które dziś dla Was przygotowaliśmy wspólnie z pomysłami na choinkę. Cóż tu dodać? Oglądajcie aby i w tym roku załapać się na wypasioną choinkę, która zaskoczy wszystkich Waszych świątecznych gości. Sprawdźcie nasz film!!!;)

Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście majsterkując razem z nami na kanale Castorama Polska. To już ostatnie „Do Dzieła!” w tym roku, zanim jednak się pożegnamy wciągnijcie nasze afterki. Przy okazji chcielibyśmy Wam życzyć wesołych świąt i pełnego pomysłów 2016! Widzimy się już wkrótce z zupełnie nową serią filmów, do zobaczenia! 

Aftersceny: https://www.youtube.com/watch?v=YpQbzZrOrek

Gazetka promocyjna: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Lista składników: http://files.castorama.pl/do-dziela/ep35/lista-skladnikow.pdf

TRAKOWE BAŁWANKI 2:05

ŚWIĄTECZNE DONICZKI 3:23

CHOINKA Z WŁÓCZKI 4:35

DREWNIANY MIKOŁAJ 6:05

ŻÓŁWIOWE BOMBKI 7:19

Ho, ho, ho rzekłby Św. Mikołaj. Nawet człowiek się nie obejrzy, a już za chwilę wszyscy będą siedzieć przy stole i zajadać się świątecznych karpiem. Warto już teraz zadbać o odpowiedni klimat, który nadadzą odpowiednie ozdoby. Jak je zrobić? Zobaczcie!

Do poradnika Do Dzieła - Ozdoby Świąteczne przypisano następujące tagi:

technika choinka ozdoby świąteczne ozdoby na choinkę dekoracje na święta pomysły na choinkę

Skomentuj poradnik

Poradnik Do Dzieła - Ozdoby Świąteczne skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...