Jak dbać o sweter – dom dla początkujących

Poradnik dodany przez: belaiza
3928 0

Wielu z nas z pewnością zastanawia się, jak przechowywać swetry damskie. Przeprowadzenie takiego działania z całą pewnością jest zadaniem wyjątkowo czasochłonnym, dlatego też powinno się wziąć pod uwagę wszystkie zamieszone na tym filmiku porady dotyczące zasad przechowania swetrów. Są one bardzo praktyczne i pomocne oraz zwierają wiele cennych wskazówek, czego nie powinno się robić pod żadnym pozorem. Właśnie dlatego powinniśmy zapoznać się z jego treścią i upewnić się, że nasz ulubiony sweter posiada odpowiednią opiekę.

W okresie zimowym i letnim większość naszych ubrań przechowana jest w szafach po uprzednim ich wypraniu i ułożeniu, a niekiedy również wyprasowaniu, stąd tego porady dotyczące zasad ich przechowywania powinny zainteresować każdego dbającego o porządek i własną garderobę. Wszyscy doskonale wiemy (a przynajmniej powinniśmy wiedzieć), że pranie – nawet przy najnowocześniejszych maszynach – wymaga nieco rozwagi i wiedzy. Powinniśmy zawsze kierować się wskazówkami, jakie zawarte są w instrukcji oraz odpowiednio zadbać o swetry damskie, które właśnie wyszły z pralki. Powinno się je zawsze suszyć na płasko, a w czasie wieszania zadbać o to, aby ubrania zostały właściwie przygotowane. W żadnym razie nie powinno się ich wieszać na wieszakach jak zwykłe koszule.

Tak zadbany sweter będzie nam służył przez długie lata, pod warunkiem, że odpowiednio zajmiemy się kwestią mechacenia, która to jest zazwyczaj niezwykle drażliwa i wymaga odpowiednich narzędzi, aby nie zniszczyć ubrania w trakcie całego procesu. Po tym jak wyciągniemy go z pralki i przesuszymy, może się okazać, że ma on na całej powierzchni mało estetyczne kuleczki. W zależności od tego, czy chodzi o krótkie, czy długie włosie powinniśmy wybrać grzebyk lub specjalną maszynkę.

Sub: http://bit.ly/1jTBfO9

Facebook: https://www.facebook.com/UlaPedantula 

Do poradnika Jak dbać o sweter – dom dla początkujących przypisano następujące tagi:

porady ubrania pranie sweter swetry damskie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dbać o sweter – dom dla początkujących skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...