Jak dbać o zdrowie poprzez odpowiednią ilość snu

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Zdrowie
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 04.09.2013 / 17:20
  • Odsłony: 9 148
  • Ocena: 1.00
  • Głosy: 1
  •  

Źródło filmu: http://www.youtube.com/watch?v=o4p71YErU8M&feature

Znalazł: FinalFrontier

Do poradnika jak dbać o zdrowie poprzez odpowiednią ilość snu przypisano następujące tagi:

Nie czuj się winny, sen jest dobry dla Ciebie. Ludzie są jedynymi ssakami, które planują sobie czas snu. Mimo to większość z nas śpi mniej niż 8 godzin. A to niedobrze. Zdrowy sen wymaga odpowiedniej ilości godzin. Ale często w dzisiejszych czasach osoby które chcą spać normalna ilość czasu to tzw. śpiochy. Czas to zmienić i każdy śpioch będzie teraz mógł dumnie powiedzieć JESTEM ŚPIOCHEM. A to dzięki prawdziwym faktom i badaniom zawartym w tym poradniku. 

Spokojny sen i sen przez odpowiednią ilość godzin tylko może wyjść nam na dobre. Mamy wtedy lepsze samopoczucie, jesteśmy bardziej skoncentrowani i taki zdrowy sen jest ważniejszy niż oglądnięcie kolejnego odcinka serialu o 1 w nocy. Pamiętajcie też o drzemkach. No i jeżeli nie możesz się wyspać to może zmień ustawienie łóżka, materaca lub śpij w innym pokoju. 

Mała ilość snu to wiele problemów które z czasem mogą się przerodzić nawet w depresję lub ... wypadek. Ale o tym tez dowiecie się z tego zbioru porad na temat zdrowego snu i czasu jaki jest nam potrzebny na sen.

Kategoria: Zdrowie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dbać o zdrowie poprzez odpowiednią ilość snu skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków