Jak grać w piłkarzyki na kartce

Poradnik dodany przez: fajrantowy
22052 0

Piłkarzyki na kartce to gra, którą pewnie zna wiele osób ale nie wszyscy. Kiedy komputerów prawie nie było a telefon stacjonarny miało tylko kilka rodzin na osiedlu to dzieciaki miały swoje pomysły na nudę, zarówno w domu kiedy na dworze był brak pogody jak i w szkole, kiedy była nuda. W szkole właśnie najczęściej ta gra królowała. Mimo, że teraz kiedy młodsze pokolenie ma nowoczesne komórki a gry nawet na telefonach mają piękną grafikę, to piłkarzyki na kartce nadal potrafią wciągnąć. Aby dobrze się bawić wystarczy poznać zasady gry, które tutaj są przedstawione i przygotować kartkę oraz długopis. 

Niech nuda w szkole zniknie i zamiast bawić się komórką na lekcji )którą można stracić przez takie zachowanie) lepiej zagraj z kumplem w piłkarzyki na kartce. To świetny pomysł na nudę i przedłużająca się lekcję.

Więcej takich gier i zabaw już niedługo. Dla niektórych to będzie coś nowego a dla innych będzie to przypomnienie ich czasów młodości. Zapraszam do filmu i do rozegrania partyjki piłkarzyków.

Do poradnika Jak grać w piłkarzyki na kartce przypisano następujące tagi:

piłkarzyki gry planszowe nuda w szkole pomysł na nudę gry i zabawy piłkarzyki na kartce

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w piłkarzyki na kartce skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...