Jak korzystać z metalicznych i perłowych pigmentów do żywicy

Poradnik dodany przez: WrednaRzepa
2216 0

Dzień dobry, cześć ! Witam Was serdecznie w moim kolejnym filmie. Dzisiaj pokażę Wam kilka, a dokładnie dziesięć (aż lub tylko) kolorów posadzki, a dokładniej żywicy, którą możemy ją pokryć. Żywica epoksydowa, którą mam przyjemność Wam dzisiaj zaprezentować, to bardzo ciekawe rozwiązanie dla naszych podłóg. Zapewnia im ona bowiem niezwykły połysk, którego nie uzyskamy nawet godzinami polerując panele. Jeżeli zatem bardzo zależy Wam na eleganckim i nietuzinkowym rozwiązaniu, zdecydowanie warto pomyśleć o posadzce żywicznejŻywica na podłogę to z pewnością coś na co warto zwrócić przynajmniej trochę swojej uwagi. Technika pozwala nam dzisiaj na ciekawe jej barwienie, nie tylko na określone kolory, ale także i mozaiki, które tworzą ciekawy, rzucający się w oczy efekt, który z pewnością nie umknie nikomu.
Jeśli uważasz, że film ten Ci się spodobał, sądzisz, że jest ciekawy i zdecydowanie masz ochotę na więcej, zapraszam Cię do subskrypcji mojego kanału. Jeśli to zrobisz będzie mógł mnie ciągle śledzić, zostaniesz powiadomiony jeśli dodam coś nowego oraz bez większego trudu odnajdziesz moje stare nagrania. Możesz podzielić się filmem także ze znajomymi.
Chętnie wysłucham wszelkich uwag, spostrzeżeń oraz odpowiem na nurtujące Was pytania, więc jeżeli jakiekolwiek posiadacie - piszcie śmiało w komentarzach, z pewnością żadnego nie pominę.
Na dzisiaj to już wszystko. Mam nadzieję, że ten materiał był dla Ciebie interesujący choć po części. Życze Ci udanego dnia oraz liczę na to, że zobaczymy się już niebawem, podczas mojej następnej publikacji ! Oby tak było! Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce !

Ten film powstał dzięki wsparciu patronów:

Marcin Stelmach

Adam Napiórkowski

Sebastian Głód

Dołącz do tego szanownego grona: Patronite.pl/Rzeczy i zostań moim patronem

Do poradnika Jak korzystać z metalicznych i perłowych pigmentów do żywicy przypisano następujące tagi:

technika posadzka żywica żywica epoksydowa posadzka żywiczna żywica na podłogę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak korzystać z metalicznych i perłowych pigmentów do żywicy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...