Jak łatwo wykonać spoinę silikonową

Poradnik dodany przez: huskyyy
20088 0

Spoina silikonowa to konieczność po położeniu płytek w łazience. Na rynku dostępnych jest wiele spoin silikonowych i to w różnych kolorach. Jednak największym problemem jest nakładanie silikonu tak aby był równo położony. Doświadczeni budowlańcy mają swoje sposoby i oto jeden z nich. Jeżeli sam remontujesz łazienkę to ten poradnik na pewno Ci się przyda.

Uszczelnianie silikonem jest elementem wykończeniowym i warto zadbać aby wszystko było równo położone. W końcu taki remont łazienki robi się na lata i warto zrobić raz a dobrze. Jeżeli pierwszy raz robisz coś takiego to spokojnie sobie poradzisz. To nie jest nic trudnego jeśli ma się już taka pomoc w formie poradnika. widać dokładnie co i jak trzeba zrobić a do tego jeszcze jest komentarz głosem. Nic tylko samemu zabierać się za nakładanie silikonu. Zobacz jeden z bardzo dobrych i prostych sposobów na to jak nałożyć równo silikon i zobacz co jeszcze potrzebujesz. Zapraszam do poradnika i życzę udanego i bezproblemowego remontu łazienki.

Do poradnika Jak łatwo wykonać spoinę silikonową przypisano następujące tagi:

budowa i remonty remont łazienki nakładanie silikonu spoina silikonowa uszczelnianie silikonem jak nałożyć równo silikon

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak łatwo wykonać spoinę silikonową skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...