Jak nagrywać wokal - Program TRACK odc.1 (IP STUDIO nagrań muzycznych)

Poradnik dodany przez: IP_STUDIO
8634 0

Pierwszy odcinek internetowego programu TRACK (Techniques Recording Audio - ClicK). Program, w którym pokazujemy studyjne techniki nagrań audio i skupiamy się na nauce pracy w studio i wykonywania nagrań muzycznych. Rozpoczęliśmy od wokalu, przechodzimy przez wszelakie instrumenty aż... końca nie widać. Ponad to pokazane są różnice i możliwości obróbki nagranego materiału. Program prowadzi Mateusz Ipkis Dudek, Inżynier dźwięku studia muzycznego IP STUDIO.

Nagrywanie wokali jest stosunkowo proste i stanowi piękny wstęp do nagrań muzycznych. Gdy dowiesz się już, jak nagrywać głos i opanujesz podstawowe techniki mikrofonowania, to program TRACK produkowany przez IP STUDIO przeprowadzi Cię przez znacznie bardziej zaawansowane etapy produkcji muzycznej, dzięki którym nauczysz się m.in. tego, jak omikrofonować i zarejestrować zestaw perkusyjny, jak poradzić sobie z instrumentami akustycznymi czy zgrać je z syntezatorami, samplerami i innymi instrumentami elektronicznymi. 

Mamy nadzieję, że uda nam się przeprowadzić Cię krok po kroku poprzez działanie studia nagraniowego. Wiemy, że większość z Was nie dysponuje profesjonalnym sprzętem, ale pamiętajcie o tym, że znacznie ważniejsza niż sprzęt jest wiedza, umiejętności muzyków oraz zadbanie o odpowiednią adaptację akustyczną pomieszczeń, przynajmniej w sytuacji, gdy używacie instrumentów akustycznych (a takim jest choćby wokal).

Blog programowy:

https://www.facebook.com/techniquesrecordingaudio?skip_nax_wizard=true&ref_type=logout_gear

IP STUDIO

https://www.facebook.com/ipstudionagran

www.ip-studio.pl

509 558 938

Zdjęcia:25TL Studio

Montaż Audio-Video IP STUDIO

https://www.facebook.com/25TLStudio?fref=ts

Do poradnika Jak nagrywać wokal - Program TRACK odc.1 (IP STUDIO nagrań muzycznych) przypisano następujące tagi:

nauka ip studio nagrywanie wokalu program track nagrania muzyczne jak nagrywać głos

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrywać wokal - Program TRACK odc.1 (IP STUDIO nagrań muzycznych) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...