Jak nagrywać gitarę akustyczną - TRACK odc. 3

Poradnik dodany przez: IP_STUDIO
7069 0

Siemanko!

Jeśli tutaj jesteście to znaczy, ze nauka treści, które Wam przekazywałem w poprzednich odcinkach nie poszły w las :). Cieszy mnie to niezmiernie, bo może dzięki temu zdobędziemy kilku specjalistów w tej dziedzinie. Nie mówię, że teraz ich nie ma, ale jeszcze kilku by się przydało, bo jednak im więcej profesjonalnych usług tym lepiej dla rynku. Nikt nie wybrzydza z cenami, bo wie, że dobra usługa musi kosztować :). 

Niestety, wielu ludzi nie wie jak nagrywać dźwięk, znaczy jak poprawnie to robić, a pacha się do tego wręcz drzwiami i oknami...

Ale dzisiaj nie o tym mowa :). Należę do tych osób, które mogą i przede wszystkim chcą pomóc innym w doskonaleniu siebie. Nagrywanie instrumentów muzycznych, czy też różnego rodzaju techniki nagrań audio, to rzeczy, których się uczysz latami. 

Trzeci odcinek internetowego programu TRACK (Techniques Recording Audio - ClicK).

Program, w którym zaprezentowane są studyjne techniki nagrań audio. Rozpoczęliśmy od wokalu, teraz perkusja, a przechodzimy przez wszelakie instrumenty aż... końca nie widać. Ponad to pokazane są różnice i możliwości obróbki nagranego materiału.

Program prowadzi Mateusz Ipkis Dudek, Inżynier dźwięku studia muzycznego IP STUDIO.

IP STUDIO

https://www.facebook.com/ipstudionagran

www.ip-studio.pl

509 558 938

 

Jeżeli macie pytania, to bardzo chętnie odpowiem Wam i rozwieje wszystkie wątpliwości. Mam nadzieję, że moja wiedza przyczyni się do Waszego wejścia w ten świat. 

Jeśli będziecie mieli możliwość twórczej realizacji, to śmiało podsyłajcie swoje prace i dam Wam odpowiednie wskazówki, jeśli oczywiście będzie coś z nimi nie tak :). 

Składniki:

  • www.ip-studio.pl
  • 509 558 938

Do poradnika Jak nagrywać gitarę akustyczną - TRACK odc. 3 przypisano następujące tagi:

nauka track jak nagrywać dźwięk nagrywanie instrumentów muzycznych nagrywanie gitary techniki nagrań audio

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrywać gitarę akustyczną - TRACK odc. 3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...