Jak zbudować swoje studio muzyczne #1 - Początek

Poradnik dodany przez: Spiryt
77360 3

Pierwszy poradnik z serii "Moje Studio". Tutaj porozmawiamy o początkach ze studiem. Jeżeli jesteś początkującym muzykiem to dobrze trafiłeś bo w tym pierwszym odcinku serii traktującym o budowie własnego studia muzycznego zobaczysz od czego zacząć. Własne studio na początek nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Oczywiście bez początkowej gotówki się nie obejdzie ale wszystko po kolei. Nagrywanie dźwięku i umiejętność tworzenia muzyki są elementami których można się nauczyć. 

Jak sami zobaczycie w tym pierwszy odcinku, który zapowiada tą serię, własna muzyka tworzona na wysokim poziomie nie jest czymś kosmicznie trudnym do osiągnięcia. Studio muzyczne w domu nie oznacza czegoś totalnie amatorskiego i gorszego. Dzisiejsza technologia pozwala relatywnie małym kosztem zacząć przygodę z nagrywaniem dźwięki, z tworzeniem muzyki i komponowaniem utworów. 

Cała seria będzie miała za zadanie pokazać, że i Ty będziesz w stanie ze swoim budżetem stworzyć własne studio muzyczne i będziesz w stanie nagrywać dźwięk w wysokiej jakości, nie tylko w domu.

Jeżeli was to zainteresowało to zapraszam do kolejnych poradników i wbijajcie też tutaj: www.facebook.com/tvspiryt

Do poradnika Jak zbudować swoje studio muzyczne #1 - Początek przypisano następujące tagi:

nauka nagrywanie dźwięku własna muzyka tworzenie muzyki studio muzyczne własne studio domowe studio muzyczne nagrywanie muzyki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować swoje studio muzyczne #1 - Początek skomentowało 6 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...