Jak nagrywać perkusję - TRACK odc.2 (IP STUDIO studio muzyczne)

Poradnik dodany przez: IP_STUDIO
7752 0

Drugi odcinek internetowego programu TRACK (Techniques Recording Audio - ClicK). Skoro tutaj jesteście, to znaczy, że odcinek się Wam spodobał :). Mam nadzieję, że nauka, którą ze mną przebędziecie nie pójdzie w las :D. W końcu jeśli osiągniesz poziom eksperta w jakiejś dziedzinie, to będzie to niosło za sobą same korzyści. Przynajmniej według mnie :). 

Sam mastering, czy wcześniejsze nagrywanie audio, to elementy, które są bardzo ważne i należy do nich przykładać odpowiednią uwagę.  

Program, w którym zaprezentowane są studyjne techniki nagrań audio. Rozpoczęliśmy od wokalu, teraz nagrywanie perkusji, a przechodzimy przez wszelakie instrumenty aż... końca nie widać. Ponad to pokazane są różnice i możliwości obróbki nagranego materiału.

Pamiętajcie, że nagrywanie dźwięków jest po prostu strasznie, ale to strasznie uzależniające :). Przyznam szczerze, że ja najbardziej lubię nagrywanie perkusji :). Instrument, który nadaje temu wszystkiemu rytm, sprawia, że każdy utwór brzmi tak jak powinien, po prostu coś wspaniałego :). 

Nagrywanie audio i innego rodzaju produkcje są według mnie całkiem fajnym wyzwaniem, dlatego powinniście się go podjąć. Z pewnością nie stracicie na tym nic, możecie jedynie zyskać. 

Program prowadzi Mateusz Ipkis Dudek, Inżynier dźwięku studia muzycznego IP STUDIO.

IP STUDIO

https://www.facebook.com/ipstudionagran

www.ip-studio.pl

509 558 938

Blog programowy:

https://www.facebook.com/techniquesrecordingaudio?skip_nax_wizard=true&ref_type=logout_gear

 

Wszelkie rzeczy, które mamy możliwość przetestować lub zrobić samodzielnie moim zdaniem są warte zachodu, zapamiętajcie to i za pół roku ponownie przeczytajcie ten cytat :). Zmieniło się coś? :)

Składniki:

  • www.ip-studio.pl
  • 509 558 938

Do poradnika Jak nagrywać perkusję - TRACK odc.2 (IP STUDIO studio muzyczne) przypisano następujące tagi:

nauka mastering nagrywanie audio nagrywanie instrumentów muzycznych nagrywanie perkusji nagrywanie dźwięków

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrywać perkusję - TRACK odc.2 (IP STUDIO studio muzyczne) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...