Jak naładować telefon za pomocą tabletu

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
20676 0

Ładowanie telefonu komórkowego to znak naszych czasów. Ładowarki mamy w domu, w biurze i w samochodzie, gdyż komórka zawsze musi być aktywna. Inaczej wpadamy w panikę :) Ale sytuacje w życiu są różne. Czasem się tak zdarzy, że mamy rozładowany telefon a musimy gdzieś wyjść. Co wtedy. Nie zdążymy go przecież podładować w 5 minut. Nie ma takiej opcji. Można użyć przenośnej ładowarki do telefonu ale ... no tak serio, kto ją posiada? Bardzo, bardzo mało osób. Już więcej ludzi ma tablet i to własnie dla nich jest ten poradnik. A dlaczego? Bo z tabletu i odpowiedniego kabla można zrobić awaryjną, przenośną ładowarkę do telefonu. To bardzo proste bo wystarczy tylko podłączyć telefon do tabletu. Można schować całość do plecaka, udać się tam gdzie musimy iść i w drodze telefon będzie się ładował. 

Takie ładowanie telefonu w podróży to awaryjny sposób ale lepiej mieć naładowaną komórkę niż tablet, więc warto pamiętać o takiej możliwości.

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłał Janek15

Do poradnika Jak naładować telefon za pomocą tabletu przypisano następujące tagi:

porady przenośna ładowarka do telefonu ładowanie telefonu rozładowany telefon awaryjne ładowanie telefonu ładowanie telefonu w podróży

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naładować telefon za pomocą tabletu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...