Jak odczytać zachowania swojego kota

Znalazł: NieMaMnie
Źródło filmu: YouTube
18853 5

Zastanawiasz się jak odczytać zachowanie kota? Każdy właściciel zwierzęcia często boryka się z problemem odczytywania zachowań swoich ulubieńców. Jeśli mamy w domu kota, ten często pokazuje nam swoim zachowaniem co z nim się dzieje, czego potrzebuje, co mu przeszkadza itd. Dopiero wprawiony opiekun takiego zwierzęcia wie jak odczytywać te znaki. Jeśli ty jeszcze się tego nie nauczyłeś to nic straconego. W tym poradniku w szybki i przyjemny sposób przekażemy Ci najważniejsze informacje, które pozwolą Ci odczytać intencje Twojego kota. 

Jednym z zabawnych znaków przekazywanych nam przez koty jest to, że gdy ten nas lubi pokazuje nam tyłek abyśmy mogli go powąchać. Dla nas jest to oczywiście zabawne, ale w świecie kotów jest to ich własny sygnał. Dodatkowo jeśli kot chce nas do czegoś nakłonić używa do tego celu mruczenia, które pobudza w nas instynkt macierzyński i jesteśmy skłonni spełniać w takiej chwili jego zachcianki odnośnie jedzenia czy drapania. Także słuchajcie swoje koty bo chociaż mówić nie potrafią, to mają Wam wiele do powiedzenia. 

Do poradnika Jak odczytać zachowania swojego kota przypisano następujące tagi:

zwierzęta zachowanie kota odczytywanie zachowań zwierząt kot i jego zachowanie wychowywanie zwierząt jak odczytać zachowanie kota

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak odczytać zachowania swojego kota skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...