Jak odnaleźć się w kuchni

Poradnik dodany przez: MarlenaDixi
10136 0

Dziś znalazłam dla was coś nieco innego, taką poradę domową odnośnie porządku w kuchni i przede wszystkim utrzymania porządku w kuchni

Kiedy dwie osoby tylko są na mieszkaniu to w sumie tak dużego problemu nie ma ze znalezieniem rzeczy co gdzie w szafkach kuchennych i na półkach jest i co gdzie powinno być. Ale już od trzech osób w górę to naprawdę zaczyna się harmider. Utrzymanie porządku w kuchni nie jest wtedy już takie proste i ciągle różne rzeczy zmieniają swoje położenie. Raz coś jest w drugiej szafce, raz w szafce na dole a raz w szufladzie. Szukanie wtedy np. kawy albo wyciskarki do czosnku zaczyna być problemem. Nie mówiąc już o pokrywkach garnków, które są w każdej szafce :)

Ale są sposoby na porządek w kuchni i oto jeden z nich. Może będzie wyglądał dziwnie ale sprawdza się całkiem nieźle. Zobaczcie jak zrobić porządek w kuchni ogólnie i jak zrobić porządek w szafkach kuchennych, szufladach, półkach i innych kuchennych zakamarkach. Po jakimś czasie już nawet karteczki nie będą potrzebne.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak odnaleźć się w kuchni skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...