Jak opanować hiphopowy styl w Beatbox

Poradnik dodany przez: l1nku
9114 0

Hiphopowy styl w beatbox to temat tego poradnika. Beatbox sam w sumie ma ogromne możliwości jeżeli chodzi o wydawanie z siebie różnych dźwięków i łączenie ich w różne style, co na pewno zdążyliście zauważyć, oglądając moje poradniki. W ostatnim moim filmie mogliście się nauczyć beatbox dubstep, czyli komponowania, tworzenia i wykonywania dźwięków, które dają nam dubstepowy styl. Dziś w nieco inną stronę pójdziemy, czyli skierujemy swoje siły i uwagę na hiphop. 

Dźwięki w Beatbox zaprezentowane w tym filmie to nauka dla tych wszystkich, którzy mają coś więcej niż opanowane podstawy. Idąc po kolei w nauce beatboxu będziecie mogli łączyć znane i nowe formy dźwięków w różne style. Także samodzielnie, bez niczyjej pomocy będzie można spróbować stworzyć albo odtworzyć jakiś muzyczny styl. Nie będzie to proste ale jest to możliwe. 

Hiphopowy beat oscyluje w tempie 96-102. Dlatego najlepiej włączyć metronom i trenować razem z nim. Dźwięki w beatbox dzięki którym stworzycie hiphopowy styl są dokładnie tutaj opisane więc zapraszam.

Do poradnika Jak opanować hiphopowy styl w Beatbox przypisano następujące tagi:

beatbox nauka beatboxu poradniki beatbox beatbox dubstep dźwięki w beatbox beatbox hiphop

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować hiphopowy styl w Beatbox skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...