Jak opanować literkę Z w Pole Dance

Poradnik dodany przez: MiAnna
2808 0

W ostatnim czasie taniec na rurze stał się rodzajem tańca bardzo popularnym, mimo że jest on niezmiernie trudną do opanowania sztuką. Pomaga wzmocnić mięśnie, gdyż większa część układów opiera się właśnie na właściwej pracy mięśni oraz ich sile zdolnej utrzymać nasze ciało w określonej pozycji.
Istnieją różnorodne figury w tańcu na rurze – jedne z nich są prostsze, choć mniej efektowne, inne posiadają efekt „wow”, zwłaszcza wśród początkujących tancerek. Aby wykonać poszczególne figury, konieczne jest opanowanie podstawowych technik. Dopiero wtedy można rozpocząć prawdziwy taniec.
Dzięki temu filmikowi dowiedzie się, jak wykonać „literkę Z”. Wszystko zostaje szczegółowo wyjaśnione, krok po kroku pokazując, jak należy ułożyć ciało, co poprawić, na co zwrócić szczególną uwagę, jakich ruchów należy unikać. Wszystko to dzięki formie tutorialu. Należy też pamiętać, że przy wykonywaniu każdej z tych figur, konieczna jest asysta. To bardzo ryzykowne techniki, których lepiej nie wykonywać samodzielnie, zwłaszcza, jeżeli jesteśmy osobami początkującymi. Wiele z nich może doprowadzić to trwałego uszczerbku na zdrowiu.
Choć taniec na rurze kojarzy się bardziej z profesjonalną rozrywką dla dorosłych, będzie świetnym hobby dla dziewczyny, która pragnie nie tylko zaimponować partnerowi, sprawiając mu miłą niespodziankę, ale też dla niej samej – pozwoli jej nabrać pewności siebie, wzmocnić ciało i nabyć wyjątkowe umiejętności.
To także sposób na obcowanie z muzyką – jeżeli lubimy tańczyć, a do tej pory nie znaleźliśmy niczego dla siebie, warto zaryzykować i udać się na kurs pole dance. Może się okazać, że będzie to początek wyjątkowej przygody.

Instagram Marty: blondaina_marta_grabowska_

Komplet do treningu: www.wearcontrol.pl

Do poradnika Jak opanować literkę Z w Pole Dance przypisano następujące tagi:

taniec taniec na rurze pole dance figury w tańcu na rurze hobby dla dziewczyny kurs pole dance

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować literkę Z w Pole Dance skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...