Jak otworzyć kłódkę szyfrową

Poradnik dodany przez: Karczek33
5120 0

Próba otworzenia zamka na szyfr, którego nie znamy, jest znaczenie trudniejsza niż awaryjne otwieranie drzwi za pomocą dorabianego klucza czy wytrychu, który pomaga odpowiednio ustawić mechanizm tak, żeby działał jak należy. Na filmiku zaprezentowano metodę, dzięki której będziemy w stanie wykonać lock picking, dlatego też warto się z nim zapoznać, żeby następnie móc ten trik wykorzystać w praktyce.
Sprawa wydaje się jednak nieco bardziej czasochłonna i skomplikowana niż w przypadku tradycyjnego lock picking. Konieczne jest precyzyjne narzędzie i sporo cierpliwości do znalezienia miejsca, w którym elementy zamku odpowiednio się układają. Taka kłódka z pewnością duże wyzwanie, dlatego też powinniśmy podchodzić do tego zadania z najwyższą uwagą, a także wykorzystać wszystkie porady zawarte na filmiku, dzięki czemu będziemy w stanie otworzyć zamek do walizki, aktówki czy innej torby, w której przechowujemy ważne dokumenty.
Podobnie jak awaryjne otwieranie drzwi, również i w tym wypadku czeka nas spore wyzwanie, jeżeli chodzi o nałożone na nie zabezpieczenie. Czas i koncentracja potrzebne do włamania się do takiego zamka są kluczowymi elementami, dlatego też jeżeli się śpieszymy, może się okazać, że porady z tego filmiku nie zdadzą się na wiele.
Choć ten lifehack może w znacznym stopniu ułatwić nam życie, musimy wiedzieć, jak go wykorzystać, a także pamiętać o tym, że samo znalezienie takiego szyfru nie wystarczy, trzeba również wykonać pewien trik, dzięki któremu wszystkie zapadki wskoczą na swoje miejsce.
Dlatego też, jeżeli interesuje nas lock picking, powinniśmy zapoznać się uważnie z tym filmikiem i wykorzystać go w praktyce na kłódce, która chroni nasze dokumenty przed niepowołanymi osobami – w tym nami samymi, ponieważ zapomnieliśmy szyfru.

LOCKPICKING lista filmów: https://www.youtube.com/playlist?list=PL0pnNCiKEzWbufzhVLUKrCSegX212t1-f 

Składniki:

  • Możesz mnie wesprzeć: https://patronite.pl/ForumWiedzy

Do poradnika Jak otworzyć kłódkę szyfrową przypisano następujące tagi:

porady zabezpieczenie kłódka lifehack awaryjne otwieranie drzwi lock picking

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak otworzyć kłódkę szyfrową skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...