Jak ozdobić przeźroczyste bombki - 5 pomysłów

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
4704 0

Gdy nadchodzą święta, należy pomyśleć o czymś takim, jak dekoracje świąteczne. Na szczęście na stronach typu zrób to sam można znaleźć wiele sposobów, jak przygotować unikalne świąteczne gadżety. Szczególnie oryginalnie można udekorować bombki przeźroczyste.

Takich bombek w ogóle nie trzeba kupować, wystarczy uciąć góry od plastikowych butelek i skleić je ze sobą klejem poliuretanowym. Miejsce klejenia najlepiej zamaskować tasiemką z koronki. Ciekawym sposobem jest udekorowanie całej bombki choinkowej koronką, z której można powycinać różne wzory. Najlepiej przyklejać ją klejem w sprayu. Kolejny pomysł to włożenie do środka takiej bombki gałązek choinki, pierniczków itp. Bombkę można także wypełnić kulkami styropianowymi, a na zewnątrz poprzyklejać świecące gwiazdki. Ciekawym rozwiązaniem jest również sklejenie bombki z dwóch części o różnych kolorach i ozdobienie jej brokatową farbą. Do środka natomiast można włożyć np. kolorowe chrupki i posypać je brokatem. Oprócz tego bombkę można także zrobić z żarówki, tylko trzeba wyjąć z niej wnętrze oraz usunąć nakładkę na szyjkę. Na taką żarówkę można np. poprzyklejać gwiazdki, które wycięło się wcześniej dziurkaczem. Ponadto warto przykleić pomalowaną koronkę. Pięknie prezentuje się również bombka, do której środka włożyło się świecące lampki. Imponujący efekt jest zwłaszcza nocą.

Jak widać, bombki choinkowe można wykonać naprawdę oryginalnie. To właśnie własnoręcznie robione dekoracje na święta są najefektowniejsze. Istotne jest to, że tego typu gadżety wykonuje się w bardzo prosty sposób.

Sprawdź: http://pomyslyplastyczne.blogspot.com 

Do poradnika Jak ozdobić przeźroczyste bombki - 5 pomysłów przypisano następujące tagi:

gadżety bombki choinkowe dekoracje na święta zrób to sam dekoracje świąteczne bombki przeźroczyste

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ozdobić przeźroczyste bombki - 5 pomysłów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...