Jak ozdobić szafkę na biżuterię

Poradnik dodany przez: KrwawaSpinka
4812 0

Hejka!!!;)

Skoro tutaj trafiliście, to pewnie szukaliście w google hasła „miejsce na biżuterię”, „szafka na biżuterię”, „komódka” czy też innych podobnych. Zapewne chcesz kupić fajny mebel w którym będziesz przechowywać swoja biżuterię, ale mamy pytanie. Czy nie lepiej kupić za te pieniądze kolejną fajną biżuterię, a wspomnianą wcześniej szafeczkę wykonać samodzielnie? Pewnie wydaje Ci się to strasznie trudne, ale nic bardziej mylnego. Zapraszamy Cię do sprawdzenia naszego najnowszego filmu, a jesteśmy przekonani, że przy dosłownie odrobinie lekkiego samozaparcia bez problemu uda Ci się wykonać ją samodzielnie.

Jak można samemu przygotować komódkę do przechowywania biżuterii? Okazuje się, że w salonach empik, można zaopatrzyć się w potrzebne produkty. Komódka w stanie surowym do ozdabiania, bardzo dobrej jakości farby akrylowe, wszystko do decoupage, papier ryżowy, filc. Ja z kolei przygotowałam dokładny instruktaż, jak te materiały połączyć w idealną całość.

Ozdabianie drewna tylko z pozoru wydaje się odjechane i skomplikowane niczym fizyka kwantowa. Tak naprawdę Wasi dziadkowie i Wasze babcie robili to przez setki lat nie mając tak wspaniałych narzędzi, produktów i nowoczesnych ułatwiaczy, jak ma to miejsce dzisiaj. Skoro wiemy, już że nie święci garnki lepią, to możemy zakasać rękawy, zabrać się do tego sami i przygotować taki stylowy gadżet, który z pewnością będzie stanowił ozdobę niejednego mieszkania i sprawi, że jeszcze wielu waszych znajomych będzie Wam zazdrościć i pytać jak to zrobililście. To co, robimy?;) Pamiętaj, że satysfakcja z samodzielnego wykonania jest warta znacznie więcej niż pieniądze!

Do poradnika Jak ozdobić szafkę na biżuterię przypisano następujące tagi:

technika decoupage ozdabianie drewna miejsce na biżuterię szafka na biżuterię komódka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ozdobić szafkę na biżuterię skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...