Jak podłączyć włącznik klawiszowy światła np. do lampki

Poradnik dodany przez: tesserin
29293 0

Jest to porada elektroniczna.  Pokażę Wam jak podłączyć włącznik klawiszowy w lampce nocnej. Montaż włącznika na kablu nie jest specjalnie trudny, ale należy obchodzić się tym ostrożnie. Jest jeden z ciekawszych pomysłów do domu, taki włącznik klawiszowy, ale jest to zabawa z prądem, więc należy uważać.

Uwaga, nieostrożne obchodzenie się z prądem elektrycznym grozi porażeniem, a w najgorszym wypadku śmiercią, wszystkie czynności należy wykonywać za zachowaniem zasad bezpieczeństwa i przy wyłączonym zasilaniu. Pokazuję w jaki sposób podłączyć włącznik klawiszowy do np. lampki nocnej. Oczywiście możecie stosować go do innego sprzętu, ale pamiętajcie każdy z tych włączników klawiszowych, a także tych innego rodzaju ma maksymalny prąd na jaki został stworzony (ten którego używam działa na prądzie do 6A) więc w sam raz na oświetlenie.

Także pamiętajcie, nawet jeśli chcecie udoskonalić waszą zwykłą lampkę nocną, musicie zachować szczególną ostrożność i wykonywać wszystkie czynności z wyłączonym zasilaniem. Szczególnie podłączenie włącznika.

Ściągacz izolacji kupicie np. tutaj: http://sklep.avt.pl/p/pl/72101/sciagacz+izolacji+automat+0-13-6mm.html Miłego oglądania

Do poradnika Jak podłączyć włącznik klawiszowy światła np. do lampki przypisano następujące tagi:

elektronika lampka nocna pomysły do domu włącznik klawiszowy podłączenie włącznika montaż włącznika na kablu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć włącznik klawiszowy światła np. do lampki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...