Jak pojawić milion dolarów - sztuczka karciana

Poradnik dodany przez: kukstertv
14521 0

Iluzje towarzyszą nam od wieków. Sztuczki z kartami zadziwiały ludzi na ulicach, a domorośli magicy czarowali bywalców barów, czy pubów. Sztuczki magiczne były wtedy czymś bardzo, ale to bardzo tajemniczym i niedostępnym. Z pewnością zaskakiwały, ale uczucia co do nich były mieszane.

Nauka sztuczek magicznych była wtedy dość mocno ograniczona i niewiele osób mogło sobie pozwolić na wykonanie iluzji. Nauka przekładania kart była czymś bardzo tajemniczym. Przekładanie kart w jednej ręce, to była po prostu niemożliwa do wykonania rzecz. 

Ale wraz z rozwojem techniki pojawiło się sporo poradników, czy instruktarzy jak zrobić coś z niczego, bądź jak nauczyć się jakiegoś tricku.

Dlatego też powstał mój poradnik. Chciałem przybliżyć Wam iluzję i to jak łatwo jest wykonywać pewne sztuczki. Dlatego zapraszam serdecznie do oglądania.

Jak pojawić milion dolarów,sztuczka karciana,jak przekładać karty w jednej ręce.www.X-iluzja.pl jak zrobić sztuczki magiczne, sklep iluzjonistyczny, kuglarstwo,tricki,magia

Do poradnika Jak pojawić milion dolarów - sztuczka karciana przypisano następujące tagi:

iluzje sztuczki z kartami sztuczki magiczne nauka sztuczek magicznych nauka przekładania kart przekładanie kart w jednej ręce

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pojawić milion dolarów - sztuczka karciana skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...