Jak pomalować ściany w pokoju - 3 dekoracyjne sposoby

Poradnik dodany przez: jusssi
5487 0

Dzisiaj wraz z Beti i Anią z bloga "Pani to potrafi" przedstawiamy 3 szybkie a zarazem efektowne techniki dekoracyjnego malowania ścian. Budowa i remonty każdego mogą dopaść, a że jesteśmy ludźmi kreatywnymi to przecież nie możemy pozwolić sobie na nudę, nie tylko w życiu, ale i na ścianach. Nie wiem jak Wy, ale malowanie ścian, przynajmniej dla mnie jest dość ważnym elementem wystroju każdego wnętrza. 

Kurcze wchodzicie do takiego pomieszczenia i co? Widzicie tylko ścianę, czystą, śnieżnobiałą ścianę. Ale jak pomalować białą ścianę, tak żeby efekt był naprawdę fajny? No właśnie, ciężko tak z marszu coś wymyślić, bo nie ma co się oszukiwać, to nie jest takie proste. 

Dlatego macie nas i nasze nieszablonowe rozwiązania, które powinny sprawić, ze dom z pomysłem będzie faktycznie z pomysłem :). Co więcej wszystkie pomysły na malowanie, jakie tutaj zobaczycie są naprawdę fajne i będą pasowały do naprawdę różnych wnętrz. 

Jak to mówią "ile ludzi, tyle gustów", dlatego wszystko co Wam zaprezentowaliśmy jest dopasowane pod indywidualne gusta i powinno znaleźć naprawdę sporą rzeszę odbiorców. Jeśli jesteś bardzo wybredny, to nic nie szkodzi, u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie. Przynajmniej tak nam się wydaje :). W końcu troszkę się znamy na tym :). 

Która technika podoba Wam się najbardziej? A może macie jeszcze jakieś inne szybkie sposoby? Czekamy na Wasze komentarze, a także filmy, w których chwalicie się tym co wykonaliście :). 

Nie ma co więcej gadać, czas na remont!

PRZYDATNE LINKI:

►Blog "Pani to potrafi": http://bit.ly/2eargNu

►Produkty do malowania: http://bit.ly/2eU4qIP

►Artykuły DIY: http://bit.ly/2d9bOiU  

Do poradnika Jak pomalować ściany w pokoju - 3 dekoracyjne sposoby przypisano następujące tagi:

budowa i remonty malowanie ścian czas na remont jak pomalować białą ścianę pomysły na malowanie dom z pomysłem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pomalować ściany w pokoju - 3 dekoracyjne sposoby skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...